Tph custom by CzapeL

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Witam. Przedstawiam wam mój skute Piaggio Typhoon pochodzi z 2000 roku. Tuning Mechaniczny ❗ Wydech Yasuni R ❗ Wariator Hebo NG ❗ Sprzęgło Malossi Fly Do tego będzie: – Cylinder Malossi Sport 70ccm – Dzwon sprzęgła Malossi – Filtr powietrza Malossi E5 – Gaźnik 17,5 Z optyki nie wymieniam bo widać na fotkach 😛 Nie dawno miałem wypadek na skuterze i muszę wymienić przedni plastik (widać na fotkach) Z optyki dojdzie przednia czacha z NRG + wloty z ROXA, będą łączone tylne plastiki i szpachlowane migacze, nadkole, chromowanie wydechu i może kiera BMX + jakiś liczniki. I oczywiście nowe malowanie zastanawiam się nad pomalowaniem całego skutera na czarny mat + kilka małych białych dodatków. Piszcie jeśli macie pomysł na jakieś fajne malowanie. Fotki: Tak skuter wyglądać rok temu: Felgi 13′ polerowane: Wario i nowy tłok a tak skuter wygląda teraz: i wydech, jutro wrzucę foty z zamontowanym: Pozdrawiam i zapraszam do komentowania CzapeL.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

zdjęcia wklejej zawsze w bb-codes 😛 o wiele lepiej ogląda się zdjęcia 🙂 skuter fajny tylko ten lakier mógłby być głębszy 😛 może na żywo lepiej wygląda, ale na fotkach tak jakoś dziwne wrazenie robi. ale wzór malowania jest (cenzura) PS. a co to być za wypadek jeśli można wiedzieć :/

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

corey93 napisał:

PS. a co to być za wypadek jeśli można wiedzieć :/

Jechał przede mną dziadek samochodem i zwalniał zacząłem go wyprzedzać on się zatrzymał wrzucie kierunkowskaz i skręcił w lewo wyjechał na lewy pas około metra i ja nie wychamowałem i uderzyłem w tył auta. :566: Na szczęście połamał się tylko przedni plastik i ten na przeciwko kolan trochę pękł. Lagi są proste.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

miałem podobną sytuacją 😛 plastik dokładnie tak samo pękł jak Twój :(, ale dzieki temu robie customa :mrgreen: przód od roxa a tył niewiem jeszcze od czego i swap silnika na jakis LC 😀 tylko u mnie jedna laga delikatnie się skrzywila :/ ale na szczęscie nie przeszkadza to w jeździe i prawie nie ściąga, a i tak po swapie przedni chamulec będzie tarczowy a do tego będą musiał zmienić lagi 🙂 kolorek zostaje ten sam czy zmieniasz?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Zmieniam prawdopodobnie czarny mat jeśli nic innego nie wymyślę.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

a myślałeś nad jakimś ciemno zielnoym metalikiem np. z palety barw jaguara lub rovera też ciekawe kolorki 😀 i to połączyć z hmm….. niewiem 😛 może częśc wewnętrznych plastików poktryć jakimś kremowym skajem lub czymś podobnym :mrgreen: mogło by to wyglądać dość ciekawie :573:

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Skut wyglądał fajnie. Mi osobiście się nie podobają wloty od roxa montowane w innych skutach. Więc jak dla mnie ten skuterek będzie opcykany jak wiele innych. Może wymyśl cos własnego jakieś wloty to będzie git. Ale to tylko moje zdanie a piaggio jet twoj.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

fajny sprzęt powodzenia w mechanice nie przemalowywuj go, według mnie teraz fajnie wygląda 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Nie muszę mówił ktora wersja ładniejsza chodz obydwie nieźle wyglądają. Jak dla mnie obecny Typhoon oczywiście przed wypatkiem był wypasiony oby nie popsuł jego dotychczasowego wyglądu.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

pierwsza wersja ładniejsza, ale wygląda jakby ktoś nie umiał posługiwał się szpachlem :p 🙄

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

UPLOAD 24.07.08

Elo elo

Dzisiaj dostałem małą paczkę a w niej 😛 :

Filtr Malossi E5 Chrom
    Stopka boczna IGM czarna
    Wk?ad stacyjki + 2 kluczyki

W poniedziałek poczta powinna mi przynieść przednią fele od NRG + oponka.
    W przyszłym tygodniu będą szukać jakiejś czachy od NRG ostatecznie od TPH i może będzie nowe małowanie.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Ladny :] tu masz moj gotowy projekt Gilery Stalkera C40 z grudnia 2004r. ;]
    http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=2211 ocen jak zrobilem

[ Dodano: 2008-08-16, 17:51 ]
    jak zrobisz tak ta przednia czache to będzie ladnie :]

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

UPDATE

Witam po długiej przerwie.
    W tym tygodniu przyszła mi czacha od NRG + soczewki. Czacha jest w niezbyt dobrym stanie troszkę popękana i źle poklejona 😀 ale w najbliższym czasie wszystko zrobię grill będzie złączony razem z czachą. Postanowiłem też zrobić pług ze z pozostałości po starej czaszy z TPH.
    Malowanie będzie inne zastanawiam się na czarnym lub ciemnym niebieskim metalikiem ale wszystko się jeszcze okaże najpierw muszę wszystko pokleić i po szpachlować potem będę się martwił malowaniem 😀
    Fotka na razie jedna (sorry za jakość):

POZDRAWIAM CzapeL

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

no fajnie że cos się ruszyło w tym projekcie 😉

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Z tą czachą od razu lepiej wygląda:P

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Mam jedno pytanie. Czy mogę skleić zbiornik paliwa żywicą + mata bak jest plastikowy, czy benzyna nie rozpuści żywicy? To jest dla mnie bardzo ważne bo jeśli nie da rady to nie zrobię nadkola :/ Jeśli ktoś z was kleił bak żywicą i było OK to proszę o odpowiedz.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Zajebisty TJUN 😀
    Nie wiedziałem że czachy pasują o tak o 🙂

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Gogol_Zip napisał:

Zajebisty TJUN 😀
    Nie wiedziałem że czachy pasują o tak o 🙂

No właśnie w tym problem że ta czacha nie pasuje bo jest do NRG. Do TPH idealnie pasuje od NTT.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

ten mały trójkątny wlocik ze starej połamanej czachy wpasował bym w nową czachę nad ten duży wlot

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

wrona napisał:

ten mały trójkątny wlocik ze starej połamanej czachy wpasował bym w nową czachę nad ten duży wlot

Myślałem nad tym ale mi się za bardzo nie podobało. Wlot będzie gdzieś w nadkolu.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Bardziej mi się podobał twój skuter z seryjną czaszą od TPH niż z tą co teraz. Chociaż o gustach się nie dyskutuje.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Elo. Ostatnio zrobiłem bad look i połączyłem grill z czachą 😀 oczywiście szpachla będzie jeszcze raz nakładana i szlifowana. Skuter będzie pomalowany na fioletowy metalik i trochę białego ale tylko dwa plastiki ten na przeciwko kolan i pod nogami. Prawdopodobnie będzie kiera BMX. 😛 Fotki: Kolor http://img220.imageshack.us/my.php?image=s6305923vo1.jpg

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

zajebiaszczo wygląda mi się bardzo podoba 😉

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Jak brałeś gril od NRG to trzeba bylo brac od MC3 ale tak tez kozacko wygląda 😀 Zawsze chciałem zrobić tak w swoim Piaggio

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Zajebiście to wygląda :mrgreen:
    Nigdy mi się TPH nie podobały ale ten jest super
    Zycze powodzenia w dalszych pracach :mrgreen:

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Ostatnio myślałem żeby jeszcze zaszpachlować ten trójkąt pod grillem.
    Jak wygląda lepiej według was tak jak jest czy tak jak na ta fotce?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Jak wygląda lepiej według was tak jak jest czy tak jak na ta fotce?

rób tak jak na focie, albo podobnie 😛 ale te wzorki koło soczewek jakoś mi nie pasują 😕

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Tak jak jest jest lepiej nie wygląda agresywnie co podales fotkę a na tamtych co zrobiles to lepiej wglada jak na tej

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

na focie nie wygląda agresywnie bo nie ma bad looka 😆

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button