! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Toyota Supra ^^

Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.

Tak sobie przeglądałem allegro i natrafiłem na: http://allegro.pl/item731200567_toyota_supra_big_turbo_hardtop_manual_690km_3_8sec.html

Czy ta Toyota ma nie za dużo kuni ? 😀 Przecież to lepiej dać 130tyś niż kupić takiego Veyrona Bugatti, te 300km różnicy da się przeżyć. Ile taka Supra może palić ? Co się w takim monstrum szybko zużywa/pada ?

Pzdr.

Anonimowy

To nie jest wcale za dużo koni 😉 Mam gdzieś gazetę o tuningu samochodowym, w którym jest artykuł o Suprze zrobionej przez Polaków która miała bodajże 900KM 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Anonimowy

Tam się wszystko szybciej zużywa bo jest wyżyłowane …
    Jak skuter z Racingiem/High-End

Ile pali ? paredziesiąt będzie brał 🙂

Anonimowy

Podejrzewam że około 30l spali 😉

Anonimowy

nie polecam jeździć tym więcej jak na drugim biegu 😀

Czytaj
    REKLAMA

SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 36 zł

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Czemu ?

Anonimowy

Bo długo nie pojeździsz, ja już ją oglądałem kilka razy, chciało by się taką mieć.

Anonimowy

wcale nie ma za dużo koni z tego silnika jak ma się odpowiedni zasób portfela można spokojnie wycisnąć 1100KM… Ale oczywiście maksymalny przebieg jaki się na tym zrobi ok 1000 może 2000km… Ale ten silnik ma jedną wadę do 6tyś obr jest mułowaty a po progu 6tyś obrotów na drodze go utrzymać nie idzie

Anonimowy

siwy_fact napisał:

Ale ten silnik ma jedną wadę do 6tyś obr jest mułowaty a po progu 6tyś obrotów na drodze go utrzymać nie idzie

Wada, jak wada 😛 Zależy dla kogo 🙂 mam podobnie w DT 😀

Anonimowy

Utrzymać nie można ? To co dopiero takim Bugattim za 8mln ? No w sumie to bardziej nowoczesne.

A jak tam ktoś up napisał, że max 1/2k km się zrobi to później co ? Wszystko idzie na złom ? Cały silnik ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie