Toros Fresco – promocja. Czy kupic Fresco?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Toros Fresco – promocja. Czy kupic Fresco?

Ten temat zawiera 88 odpowiedzi, ma 21 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe perry_84 perry_84 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 89 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bane
    Bane
    Użytkownik

Siemka 🙂 W markecie jest promocja na ten model skutera czyli Tores Fresco, wiem, że jest to połączone z zippem więc piszę w tym dziale. Chciałem kupić go jutro, ale najpierw, chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś to ma, jak to się sprawuje, jakie są osiągi, jak to jest z blokadami po ilu mi je zdejmą i czy tracę wtedy gwarancje, jakie są dokładne dane techniczne, bo szukałem i na wielu stronach jest różnie. Jakby ktoś mógł mi udzielić tych wszystkich informacji to był bym wdzięczny. A i jeszcze jedno, bo nie wiem czy dobrze rozumiem, Toros jest połączone z zippem czyli też jest składane w Chinach ?? I czy części od zippa będą tutaj pasować i przy wymianie np. rolek nie stracę gwarancji ?? Proszę o szybką odpowiedź. 🙂

Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Toros Fresco? Na prawdę niezły skuterek. Kolega ma od roku i przejechał na nim już ponad 7000 km i na razie jest bezawaryjny.

Blokadę ściągał jedną i jedzie mu coś koło 70 km/h.

Spalanie? Nie wiem dokładnie, ale ponoć mało mu pali (nie tak jak mój, który po przejechaniu 174 km spalił ponad 7 litrów).

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Bane
    Bane
    Użytkownik

Jakim cudem Twój kolega ma go od roku jak to jest model z tego roku ??

DeelBeat
    Użytkownik

Rly? Chwila zaraz sprawdzę…

A no fakt… Sorki, kolega ma Zipp’a, ale coś innego jednak.

Przepraszam za mój błąd.

Zdjęcie profilowe Bane
    Bane
    Użytkownik

Spk 🙂 nic się nie stało. A ktoś odpowie mi na resztę pytań bo już juto po niego jadę, a wolałbym wiedzieć przed zakupem.

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    DeelBeat
    Użytkownik

Mogę Ci najwyżej podać dane techniczne skutera:
    Silnik: Jednocylindrowy, czterosuwowy, chłodzony powietrzem
    Pojemność: 49,9 ccm
    Moc maksymalna: 4KM przy prędkości obrotowej 7500 min/1
    Zasilanie: Gaźnik
    Akumulator: 12V/7Ah
    Podwozie: Rama z rury stalowej
    Zawieszanie przednie: Widelec teleskopowy
    Zawieszanie tylne: Podwójny element resorująco-tłumiący
    Hamulec przedni: Hydrauliczny tarczowy
    Hamulec tylny: Bębnowy mechaniczny
    Opona przednia: 120/70-12
    Opona tylna: 130/70-12
    Pojemność zbiornika paliwa: 6l
    Masa własna pojazdu: 106 kg
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Homologacja drogowa: 2-osobowa
    Wyposażenie: standardowe
    Czujnik dzwoniącego telefonu

Gdzie kupujesz? W markecie? Mam z Tesco „najgorszego” Routera Bassę i na razie nie narzekam… Wiem wiem… Mam dopiero niecałe 200km i po 1000 mi się zacznie psuć, ale…:
    Mam sąsiada (starszy człowiek, coś koło 50 lat), który kupił Bassę 2 tyg przede mną i już ma prawie 3000 km…

Jakoś także nie narzeka, pali mu mało itp.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.
    Mam torosa fresco z marketu i jest OKI jak na razie. Przejechałem przez niecały miesiąc ok.1200km. Jest duży i wygodny.

Zdjęcie profilowe WiLku
    WiLku
    Użytkownik

Witam!
    Jestem posiadaczem Torosa fresco od niedawna w związku z tym mam pytania do Bardziej doświadczonych posiadaczy a mianowicie; Czy jest to normalne że kiedy załączam światła drogowe (druga pozycja na prawej manetce ) załączają się małe żarówki te same co do świateł postojowych czy jest to jakaś usterka? Po drugie jakie są w nim blokady? Oraz ile ok km należy zrobić aby dobrze dotrzeć silnik i jak ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.
    Z tymi światłami to normalne bo są zasilane prosto z magneta czyli zaświecą ci się jak będzie silnik chodził. blokada jest na module (czujnik prędkości tylnego koła). Z dotarciem to jest różnie , jedni mówią że 500km inni że 1500km.

Zdjęcie profilowe WiLku
    WiLku
    Użytkownik

Bardziej chodziło mi czy do drogowych nie powinny zapalić się duże żarówki, bo mi zapalają się te od postojowych (oczywiście na zapalonym ) ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 89 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie