Toros Fresco (Zipp Quantum) Zipp Salmo PB98 VS PB95

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Toros Fresco (Zipp Quantum) Zipp Salmo PB98 VS PB95

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam. Posiadam 2 motorki. Zipp Quantum 4t i Zipp Salmo 4t. Oba motorki są odblokowane i zamykają licznik. Aktualnie jeżdzę na PB95. Czy jak zatankuję PB98 To będzie jakaś różnica w jeździe? Co na to silnik?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

PS: Co myślicie o stacji STATOIL? chodzi mi o jakość paliwa

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

na 98 octan , lepiej się odpala i silnik ciszej pracuje, czasem jest tak że spalanie na 98 w brew pozorom jest mniejsze niż 95, można lać 98 ale do seryjnego silnika z małym sprężaniem wystarczy dobrej jakości 95, co do statoila to nie wiem jak jest z paliwem, żeby zobaczyć różnicę trzeba tankować na różnych stacjach, na dobrym paliwie można zrobić więcej kilometrów , ja od jakiegoś czasu jeżdżę na bp(zbieram punkty payback) i o paliwie złego słowa nie mogę powiedzieć 😉

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie