Toros Fresco stukotanie w silniku

Witam. Proszę o pomocne sugestie doświadczonych mechanicznie.
W opisie filmiku wyjaśniłem swój problem
http://youtu.be/lll0F93kCtI
Normalnie ręe mi opadają, czyżby kupiłem wadliwy towar..?

co dokładnie wymieniłeś?

Po przejehaniu 1200 km. wymieniłem cylinder, tłok, głowice, wałek rozrządu. Cały komplet z allegro. Opisałem w filmiku.

A to czasem nie z przekłądni ten dźwięk?

Tak stukają u mnie zużyte łożyska na wałku rozrządu + zawory. Skoro zmieniałeś wałek rozrządu, to może łożyska na wale już są do wymiany?

Raczej nie możliwe żeby miał łożyska na wale do wymiany, Choć wszystki jest możliwe. Skoro przy 1200km wymienił na chinski cylinder który mocą dupy nie urywa i zrobił na nim 300km to nic się stać z wałem nie powinno. Mam ten sam skuter Fresco Ja przy przebiegu ok 12 tys wymienilem na airsala i multivara i zrobilem na tym 4,5 tys i nic sie u mnie nie dzieje to raczej nie bedzie wina łożysk. U mnie było podobne stukanie, winą był zużyty pasek napędowy który szczelił po ok 500km od rozpoczecia stukania. Ale tez zabardzo nie wydaje mi sie zeby po 1500km pasek byl juz do wymiany. Ale też nie można wykluczać że coś może być z zaworami czy coś podobnego w tej czescisilnika skoro kupiłeś zwykłi chinski cylinder z allegro. Takie cylindry są fajne, Bo dają troszke wiecej mocy, Ale tylko na chwile do póki sie nie zatra albo przegrzeja, Bo to jest chiskie i Izdebski dużo może powiedzieć na temat chinskich cylindrów. Skoro po wymianie cylindra tak się stało to na pierwszym miejscu musisz tam szukać przyczyny. Pozdrawiam i powodzenia.

Z góry przepraszam za pisownię, Lecz przebywam aktualnie w Stanach Zjednoczonych i nie posiadam polskiej klawiatury.