Toros Fresco- czy warto?

Witam. Mam zamiar kupić skuter Toros Fresco. Co o nim myślicie? Na mniejszego nie mogę się zdecydować bo kolanami dotykam kierownicy. Wiem że to chińczyk i najtańsza marka ale czytałem o tym modelu dużo dobrych rzeczy. Możecie podzielić się swoimi opiniami na ten temat?

To jest dokładnie to samo co zipp quantum tylko w wersji czterosuwowej quantum zbiera bardzo dobre opinie na forum jest dużo tematów o fresco więc sobie poczytaj ,ale ogółem skuter ludzie sobie raczej chwalą.

Więc lepiej weź zip quantum lepiej spasowany jest niż "Toros"<niby to samo ale diabeł w szczegółach tkwi prawda?> kolo z pracy miał wypadek na takim Quantum poskładał go i dalej hula jak na made in china daje sobie bardzo dobrze rade więc...

Jeśli zależy ci na dobrym sprzęcie ,za małe pieniądze ,to bierz .
Skuterek fajny ,znajomy go ma . Aktualny przebieg 5000 i tylko raz świeca poszła .

To już lepiej kup Quantum. Bo wiesz Fresco to kopia kopii, pierwsza kopia zawsze jest lepsza, jak na ksero :)

Nie mam kasy na Zippa. Jakbym miał tyle kasy to bym nawet nie rozmyślał o zakupie skutera z marketu. Do nikogo nie dociera???

Ja też nie miałem kasy na lepszy skuter i kupiłem właśnie TOROSA FRESCO. Jak na razie jest OKI. Przebieg przeszło 5200km.