TOROS f16

Witam mam pytanie gdzie na terenie Zzabrza lub okolic znajde serwis tych skuterów

http://zipp.pl/logowanie.php?action=serwisy

Powinieneś dostać kartkę na której piszę gdzie są serwisy. Ja osobiście byłem ze skuterem z Reala u kolesia na Korczoka w Zabrzu i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę. Za przegląd gwarancyjny brał 100zł pod koniec tamtego sezonu i robota była wykonana jak należy. A pozatym widzę że kolejny skuterowiec z Zabrza ;) Można wiedzieć z jakiej dzielnicy ?

pytanie do moderatora?
czy można połączyć wątki o Torosie F16 (również ten o żarówkach), Daniel84 pyta o rzeczy o których mowa w najpierwszejszym wątku?

Witam kierowców poraz kolejny widzać jestesmy z jednego województwa ja jestem z Chorzowa a mógłbyś podać adres tego serwisu

Ja jestem z Zabrza Rokitnicy

ZABRZE
"SYSTEM" SKUTER EXPERT
ul. Wolności 2
tel. 795 881 240

witam, autoryzowany serwis ZIPP, TORROS.
skuter expert
nowy adres
zabrze webera 4, na przeciwko śląskie rancho.
tel. 793 300 770
email, skuter.expert@onet.pl
W NAJBLIZSZYM CZASIE RUSZAMY W NOWEJ HALI NA WEBERA 4, DO TEGO MOMENTU W RAZI EPOTRZEBY PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY.
chcialbym sie odniesc do wykonanego przeglądu za 100zl na Korczoka w Zabrzu. Drogi Kapuchon, zostałęś naciągniety ten przegląd jest NIE WAŻNY!!! serwis na korczoka nie posiada autoryzacji co za tym idzie nie ma uprawnien do wykonywania przegladow i nie wykona ci naprawy grarancyjnej. specjalni epo przecyztaniu tego postu wykonałęm telefon do ZIPP aby sie upewnic. W Zabrzu jest tylko jeden serwis ZIPP TORROS, jest nim Skuter Expert. ZAPRASZAM SERDECZNIE

@skuter_expert wy też nic nie wymienicie bo niczego tak w sumie ta gwarancja nie obejmuje :P

Jeśli chciałbyś kupować części to polecam Ci skuterland w Chorzowie :) Mają nieziemskie przebicie ceny w porównaniu do okolicznych sklepów (jestem z Bytomia) i pełen profesjonalizm. Do mnie np. dzwonili jak się okazało, że zamówiłem droższą osłonę która nie pasuje do mojego bzyka. Zwrócili różnicę i wysłali co trzeba :D

Montecjusz, nie zgadzam się, sa wytyczne odnośnie niektóych napraw, natomiast niezwykle rzadko zdaża sie żeby klient był odsyłąny. częsci są, naprawa jest, przynajmniej ja tak działam.
Klient zadowolony to wróci nawet po gwarancji
pozdrawiam