Toros f16 vs Router Bassa

W piątek jade kupować nowy skuter z salonu.
No i mam dylemat - kupić nowego torosa f16, takiego jak miałem, czy może router bassa?
Podobno router bassa ma więcej kW. Toros f16 ma 1,90kW.
Do posiadaczy bass: W dowodach rejestracyjny pod P.2 jakie macie liczby?
Toros f16 lepszy, bo ma plastiki takie same jak każdy coliber, starszy vapor, romet 727 itd. więc z zakupem nowych plastików nie było by problemu, jednak bassa ma inną przednią czasze, Oraz światło pozycyjne w innym miejscu.

to są przecież te same skutery :D tyle samo ważą, tyle samo jadą , różnic między tymi skuterami praktycznie niema, może jakieś szczegóły,właśnie reflektor, ale to wszystko, na pewno moc obydwu silników jest taka sama ;) u mnie w dowodzie jest 2.2KW

Bierz Torosa. Tym bardziej że już jednego miałeś i wiesz co gdzie jak.

W jakiej cenie teraz mają skutery? W salonach pewnie są dosyć drogie.

No właśnie... gdzie zamierzasz kupić... w salonie czy gdzieś indziej???

Ja mam torosa i polecam, jestem zadowolony ! mam na miejscu serwis i wszystkie części mogę tam kupić.

Nie powiem gdzie planuje kupić torosa, bo jest w niskiej cenie, i tylko jeden. Jeszcze mi ktoś gwizdnie

to jak toros jest tańszy to bierz torosa , bo naprawdę bassa to niemalże identyczny skuter , to już mój chinol jest troche inny bo ma tarczę z przodu, inne felgi,inny tłumik i ma "spojler" ze światłem stopu ,a nie kufer ;) poza tym reszta jest taka sama

izdebski12 napisał:

Nie powiem gdzie planuje kupić torosa, bo jest w niskiej cenie, i tylko jeden. Jeszcze mi ktoś gwizdnie

Chociaż pochwal się co to dla Ciebie niska cena.

Możliwe, że mam okazje kupić z pewnego salonu torosa f16 rocznik 2012 za 1099 zł :)

Bierz torosa, jak coś się w nim popsuje to masz drugiego jako dawcę ;)

i tak zrobię.

to jak juz kupisz... to sie pochwal gdzie znalazłeś taką okazję :)
może mają też inne modele w tak okazyjne cenie... a ja akurat szukam :)

Eh niestety osoba od której miałem pożyczyć kasę wyjechała. Więc zakup przełożyłem na za tydzień. Jak kupie to się pochwale, ale na razie nie mam zamiaru :)