Toros F16 - tuning małym kosztem.

Witam chciałbym podrasować toroska narazie wizualne.
1. Czy można kupić jakąś okleinę typu karbon.
2. Jakie są przednie żarówki do mijanki i pozycji bo chcę kupić niebieskie.
3. Czy są może jakieś folie przyciemniające kierunki i szybkę na kask?
4. Czy można zmienić tą gumową podłogę na taką aluminową bo widzałem w droższych skuterynkach takie coś.
5. Jakieś ledy lub neony do przyczepienia. Ledy na przód do świateł dziennych a neony do podczepiena pod podłogę.
6. Opon nie zmieniam bo mam zawaliste rolnicze. 4.0/10 :))) hahahha
7. Wyrobię się w około 50>>100zeta?
8. Czy można kupić to (oprócz ledów i żarówek) w Boruta Motors?
Dzięki za odp.

hmm jeśli aż tak budżetowo to chcesz zrobić to się za to nie bierz.. bo Toros'a mogłbyś tylko bardziej spieprzyć,
1.okleina typu carbon hmm powiem ci że fajnie to wygląda, nawet samo oklejanie ale nie jest tak proste jak na filmikach pokazują, i dobry kawałek tej okleiny kosztuje 109zł (średniej jakości)
2.Żarówki.. pewnie chodzi ci o pseudohalogeny (niebieskie światło) sam montuję w tym tygodniu takie u siebie ceny w okolicach 16zł za sztukę.
3.Są ale z nimi jest taka sytuacja jak w pkt pierwszym
4.są takie specjalne nwm gdzie widziałem, chyba na racing-planet.pl lub na mieloch.pl okolice 60zł (aluminiowe) nawet ładne ale wg mnie to tylko bajer :D
5. z ledami to musiałbyś się bawić z podłączaniem ich do akumulatora więc troche roboty jak dla mnie jest.. można kupić na alledrogo :D
6. ...
7. wątpliwe, 200zł? i to bez oklein.
8. Patrzyłem nawet w google na ten sklep, nie mają domeny z e sklepem więc nie zobaczyłem :D Szukajcie a znajdziecie, mam nadzieję że pomogłem.

Dzięki za odp kolego naprawdę mi pomogłeś najpierw kupię może folie karbon i przyciemniającą i żarówki po tym pokaże go wam