Toros f16, świeca tylne kolo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Toros f16, świeca tylne kolo

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Marioooo Marioooo 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marioooo
    Marioooo
    Użytkownik

Witam czy ktoś może dokładnie napisać gdzie jest świeca? I mam pytanie odnośnie tylnego koła a mianowicie ciężko się kręci, czy tak ma być czy to wina łożyska a może hamulców?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

świeca jest z przodu silnika, idzie do niej gruby kabel zakończony „fajką”, na ogołkabelwidac a świecy nie- ale może skoro nie umiesz jej znaleźć to sie nie bierz za naprawy 🙂
    tak, na pewno jest to czegoś wina w tym tylnym kole. Ale czego dokładnie to nie zgadniemy. Trzeba rozebrać i popatrzeć. Winne może być sprzęgło, łożyska, hamulce a nawet przekładnia

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe J23
    J23
    Użytkownik

Ciężko obracające się koło… Może chodzi o naturalny opór przekładni. Już się spotkałem z takimi zgłoszeniami ‚usterki’. Jak i klientem, który zareklamował, że nie może odpalić skutera na pych 🙂

Marioooo
    Użytkownik

Mi też się wydaje ze to normalny opór stawiany przez łożysko…

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Raczej przez sprzęgło, przekładnię, pasek i wariator

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Marioooo
    Użytkownik

Pasek zmieniałem 3 tyg. temu, sprzęgło i wariator niby pseudo mechanik w serwisie narazie zrobił ale zaznaczył ze będzie do wymiany ale myślałem ze może to jego wymysł bo oni tam siedzą żeby hajs wyciągnąć przykład mojego szwagra który ma Kawasaki ninje i przed przeglądem powymienial od groma części a i tak mu powiedzieli ze, są do wymiany, dowodu mu nie podbił bo wyszedł na głupka i trzymał się swoich racji jak mu szwagier powiedział ze, zrobił to co on niby wskazał i skończyło się tak jak z samochodem – wogole nie wjezdzal na kanal tylko dał 100 więcej i ma spokój, dlatego uczę się samemu go robić tylko ze brakuje mi czasu a to żona nim jeździ i mi marudzi ze coś jest nie tak. A można narazie tak z tym jeździć, nie posypie się nic innego jak tego teraz nie wymienię?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie