Toros F16 (POMÓŻ)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Toros F16 (POMÓŻ)

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kambo9
    kambo9
    Użytkownik

Witam i od razu pytam ^_^ SKUTER CAŁA SERIA ! No więc, ostatnio wymieniłem rolki seryjne na rolki 4,5g, które znacznie poprawiły start :3 Lecz ciężko mi go wyczuć, start zajebisty ale v-max sobie wchodzi kiedy chcę… Nie mogę tego ogarnąć, nieraz jak się rozpędza to od razu od tego 50km/h śmiga bardzo szybko do 80 km/h, a jak mu się nie chcę to muli od 50 i ledwo te 65km/h. I nie wiem co jest, KTO PORADZI ? O no i sprężynki chciałbym do tych rolek dopasować, na oku mam te niebieskie bo centralka to dużo w serii nie da :/

PROSZĘ DORADŹ W SPRAWIE TEGO ZAWACHANIA PRĘDKOŚCI I PRZY TYCH SPRĘŻYNKACH 🙂 Z góry dziękuje !

Zdjęcie profilowe kambo9
    kambo9
    Użytkownik

Pomocy proszę 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zabrałeś się od dupy strony. Najpierw się tuninguje, a potem się reguluje napęd.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Gość na serii pomyka 80 km/h, a Ty Izdebski tyle kasy w swojego włożyłeś. Zupełnie niepotrzebnie 😉

Zdjęcie profilowe kambo9
    kambo9
    Użytkownik

Ale cylka nie chcę wymieniać, bo to za drogi koszt jak na mnie. A wiem, że potrafi dużo wyciągnąć, tylko jak mu się zachce :/ Czemu ?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo raz sie prędkościomierz zacina a raz nie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe kambo9
    kambo9
    Użytkownik

Seria potrafi, po coś te 80km/h tam jest 😀 Tylko trzeba odpowiednio wyregulować 🙂 Ja spróbuję wrzucić te niebieskie sprężynki .
    Tak sądzisz, że się licznik zacina ? 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sugeruje wyregulować prędkościomierz, bo do tych 80 km/h trochę Ci jeszcze brakuje. Chyba, że lubisz jechać 60-65 km/h, a na blacie mieć 80 km/h ;).

Zdjęcie profilowe kambo9
    kambo9
    Użytkownik

Prędkościomierz dobrze chodzi, bo nie dawno sprawdzałem 🙂 80 leci na pewno bo kolega ma 70cc i jechaliśmy te 80km/h równo 🙂 A czy te sprężynki niebieskie nadają się pod 4,5 g rolki ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Skąd jechaliście? Z Giewontu ;)?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie