Toros F16 (POMÓŻ)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    kambo9
    Użytkownik

Witam i od razu pytam ^_^ SKUTER CAŁA SERIA ! No więc, ostatnio wymieniłem rolki seryjne na rolki 4,5g, które znacznie poprawiły start :3 Lecz ciężko mi go wyczuć, start zajebisty ale v-max sobie wchodzi kiedy chcę… Nie mogę tego ogarnąć, nieraz jak się rozpędza to od razu od tego 50km/h śmiga bardzo szybko do 80 km/h, a jak mu się nie chcę to muli od 50 i ledwo te 65km/h. I nie wiem co jest, KTO PORADZI ? O no i sprężynki chciałbym do tych rolek dopasować, na oku mam te niebieskie bo centralka to dużo w serii nie da :/

PROSZĘ DORADŹ W SPRAWIE TEGO ZAWACHANIA PRĘDKOŚCI I PRZY TYCH SPRĘŻYNKACH 🙂 Z góry dziękuje !

kambo9
    Użytkownik

Pomocy proszę 🙂

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

Zabrałeś się od dupy strony. Najpierw się tuninguje, a potem się reguluje napęd.

Anonim
    Nieaktywny

Gość na serii pomyka 80 km/h, a Ty Izdebski tyle kasy w swojego włożyłeś. Zupełnie niepotrzebnie 😉

kambo9
    Użytkownik

Ale cylka nie chcę wymieniać, bo to za drogi koszt jak na mnie. A wiem, że potrafi dużo wyciągnąć, tylko jak mu się zachce :/ Czemu ?

Wombat
    Moderator

bo raz sie prędkościomierz zacina a raz nie

kambo9
    Użytkownik

Seria potrafi, po coś te 80km/h tam jest 😀 Tylko trzeba odpowiednio wyregulować 🙂 Ja spróbuję wrzucić te niebieskie sprężynki .
    Tak sądzisz, że się licznik zacina ? 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Sugeruje wyregulować prędkościomierz, bo do tych 80 km/h trochę Ci jeszcze brakuje. Chyba, że lubisz jechać 60-65 km/h, a na blacie mieć 80 km/h ;).

kambo9
    Użytkownik

Prędkościomierz dobrze chodzi, bo nie dawno sprawdzałem 🙂 80 leci na pewno bo kolega ma 70cc i jechaliśmy te 80km/h równo 🙂 A czy te sprężynki niebieskie nadają się pod 4,5 g rolki ?

Anonim
    Nieaktywny

Skąd jechaliście? Z Giewontu ;)?

kambo9
    Użytkownik

Tak z Giewontu 😀 Nie wierzysz, seria też potrafi, po regulacji gaźnika i zdjętej blokadzie musi 🙂 No i te 4,5 g, dały mu takie obroty na start i szybko się wkręca, tylko nie raz chcę nie raz nie i to odczuwam. Ale to może też od pogody i rozgrzania silnika ?

Anonim
    Nieaktywny

Nawet mi 80 km/h nie leci. Na prawdę szacun miszczu.
    A tak po za tym, więcej jak realne nawet na cylindrze nie wiem jak dużym nie poleci niż 65 km/h, bo przełożenia są za krótkie. No – ja jak wstawiłem multivar to licznikowe 75 km/h i realne 70km/h równo z samochodami na wale miedzeszyńskim w wawie, ale nichuchu więcej.

Anonim
    Nieaktywny

A poprzedni licznik, seryjny, nie wyregulowany zawyżał mi o 17km/h do nawet 20. Gdzieś są tematy o tym, i jak to wyregulować. Poszukaj sobie.

kambo9
    Użytkownik

No ale jak samochodem mierzyłem te 80km/h ?

Anonim
    Nieaktywny

No to mówię miszczu, że dlatego masz szacunek na całym forum – a przede wszystkim u mnie. Propsy 🙂

kambo9
    Użytkownik

No toć gdzie, może i się mylę ale kolega jechał za mną samochodem przypadkowo no i potem gadał, że na liczniku miał te 80km/h, ja dbałem o toroska i wszystko powoli. Wszystko zależy od pogody, jak jest bezwietrznie i jest rozgrzany to nawet przekroczy 🙂 Ale na sto procent jak byś pogrzebał przy serii to by szła te 80km/h, ale wolno się rozpędza od 50km/h cylek robi swoje 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Człowieku, chcesz mi powiedzieć, że na kieliszku, nie domykających się seryjnych zaworach, seryjnym pasku JIMHUNGJANK, rolkach, które są kwadratowe po 500 km, i wariatorze, w którym luz na tulei robi się na 1 cm już po 5000 km. Można było przekroczyć 80KM/H? O kurwa! Jaki ja byłem głupi, kupując te markowe części, kurczę, tyle stracić. Na prawdę słuchaj jesteś autorytetem dla mnie. miszczu.

kambo9
    Użytkownik

Może się pomyliłem sorry… Toć po co zaraz bulwers, mój błąd… Jak to się mówi z malucha ferrari nie zrobisz 🙂

Anonim
    Nieaktywny

Aha, czyli jednak nie LATA realne 80 km/h?

kambo9
    Użytkownik

Dobra narazie nic nie mówię, sprawdzę to w sobotę… Ale pytanie, czy na serio nie leciał Ci nigdy więcej niż 80 na cylku 72 ?

Anonim
    Nieaktywny

Nie, nigdy, nawet po splanowaniu głowicy, i podniesioną iglicą.

kambo9
    Użytkownik

To nie możliwe :p A ile ważysz i jaki wzrost ? Bo nie wierze, żeby nie przekroczył z takim setupem 80 …

Anonim
    Nieaktywny

65 kg, 176 cm. Nie przekroczy bo przełożenia są za krótkie. Mógłbym mu wstawić przełożenia 9,5/1 wtedy by przekroczył, ale już mi się nie chce w niego inwestować. Zbieram na 300-setkę na wtryskiwaczach, chłodnicy.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button