Toros F16 nie ma iskry

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Toros F16 nie ma iskry

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristop Kristop 4 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marioooo
    Marioooo
    Użytkownik

Witam ponownie, mam problem ze swoim skuterem a mianowicie nie ma iskry, wiem ze jest wiele postów na ten temat ale chyba wszystko było już sprawdzone bądź wymienione. Ale od początku-zaczęło się od zerwania paska, wymieniłem wtedy pasek, wariator i sprzęgło, strasznie ciężko po tym odpalal ale za którymś razem odpalił i jeden dzień jeździłem. Wezwalem mechanika do domu który po całym dniu siedzenia tez go nie odpalił ale słaba iskra byla i stwierdził że do wymiany jest cylinder tłok i pierścienie oraz gaźnik bo dostał się piach i prawdopodobnie rozwalił wszystko(ok, może i racja bo obudowa filtra powietrza była peknieta, miałem zamówiona i nie zdążyłem odebrać i założyć-moja wina i tyle ze wiedząc o tym jeździłem), wziął go do warsztatu, zmienił gaźnik, cylinder, założył nowa obudowę filtra i nie było iskry, a więc zaczęliśmy zmieniac moduł, cewkę, bezpiecznik, regulator napięcia , akumulator, świece, iskrownik-wszystko nowe a iskry jak nie było tak nie ma. Dodam jeszcze ze przewody są całe w jednym miejscu dla pewności zostały zlutowane przez elektromechanika i dlatego piszę tutaj z nadzieja ze ktoś zna odpowiedz co jeszcze może być przyczyna. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

odepnij czujnik stopki bocznej i połącz zielone przewody.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Marioooo
    Użytkownik

Czujnik stopki juz dawno jest odlaczony i zaslepiony ta kostka co chińczycy tam schowali, to praktycznie zrobiłem od razu po zakupie skutera…

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

oczywiście zrobiłeś mostek? załóż dodatkową masę rama silnik?

Marioooo
    Użytkownik

Ale skąd ta masę wyprowadzić?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Marioooo
    Użytkownik

Wogole to czy jakaś część mechaniczna typu rozrząd, cylinder ma wpływ na iskre ? Na moje nie powinna bo co ma jedno do drugiego ale jeden mechanik powiedział ze jak źle rozrząd jest ustawiony to iskry nie będzie…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nasi mechanicy to mistrzowie w wymyślaniu uzasadnień usterek

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

A jak nie ma świateł to wina Tuska:D

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

a jak nie jedzie to znaczy że w schowku siedzi Ogórek?:P

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie