Toros F16 - kilka pytań.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Toros F16 - kilka pytań.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Marioooo Marioooo 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #176687 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Marioooo
  Marioooo
  Użytkownik
  • Postów: 18

  Witam kupiłem używanego torosa f16 z przebiegiem 3500km,dwulatka po gwarancji i mam kilka pytan
  1.czy ktoś z was zauważył ze skuter szybciej przyspiesza przy pełnym baku i bez problemu mam 65-70 na liczniku a jak mam paliwa trochę powyżej rezerwy to muli i ledwo wyciąga 55,pytam bo być może mam wadę ale nawet nie wiem co to może być.
  2.3 dni temu przeszedł przegląd pogwarancyjny gdzie wymieniono pasek i oleje i teraz mniej więcej kiedy zmienić i jaki do przekładni bo do silnika to chyba 10W40 z tego co jest w książeczce.
  3czy ktoś sam wymieniał sprzęgło? powiedziano mi ze będę musiał zmienić, co prawda widziałem jak to rozbieraja i na skomplikowane to nie wyglądało ale być może mogę coś pochrzanic bo mozebyc chaczyk wiec wole zapytac

  #176689 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 64

  Mój ma przekroczone 6 tys /4 lata/ , raz wymieniałam olej w przekładni. Ta sprawa z prędkością to już taki jego urok. Ktoś kiedyś pisał, że dostaje za dużo paliwa i się dusi. Według mnie te 65-70 zależy od tego czy jedziesz z górki….mój potrafi i ponad 80 🙂 Najfajniej pracuje między 60-a 65, więcej od niego nie wymagam. od początku hamulce w porządku sprzęgło też. Musiałam wymienić przednią oponę po roku bo popękała i oba łóżyska /przednie i tylne koło/ po 4 tysiącach, Będziesz miał radochę to fajny chiniol, praktycznie tylko olei i filtr powietrza do wymiany co jakiś czas. Ja pilnuję mocno tego , żeby filtr był co 1000, a olej pół syntetik do motocykli 10 W 40/ co 1500 nawet jak się że mnie śmieją, że nie trzeba. Musiałam też zrobić przegląd techniczny w tym roku do rejestracji.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #176692 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Marioooo
  Marioooo
  Użytkownik
  • Postów: 18

  Ok dzięki ☺

  #176802 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Marioooo
  Marioooo
  Użytkownik
  • Postów: 18

  A czy robił ktoś w nim hamulce? Ile kosztuje?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Toros F16 - kilka pytań.
Informacje o Tobie: