Toros F16 - jakiś płyn pod gumowym dywanikiem.

Nie wiem o co chodzi z tym płynem. Nie jechałem ani razu w deszczu ani przez kałuże , jednak mam ( ale nie zawsze tylko czasami) pod gumowym dywanikiem na podłodze jakiś płyn. Nie jest to benzyna . Pachnie tylko gumą czyli nic dziwnego skoro jest nią przykryta. Na 90% to jest woda. Tylko co ona tam robi??

jak myłeś skuter to się nie dziw mi też czasami woda po myciu nawet po 3 dniach po myciu stoi tam woda

Fubu2PL napisał:

jak myłeś skuter to się nie dziw mi też czasami woda po myciu nawet po 3 dniach po myciu stoi tam woda

Ale woda była tam przed myciem

hmm to może ale chyba głupote pisze elektrolit z akumulatora ?

Wątpie aby elektrolit dostał się pod dywanik. Jeśli już by był to w komorze na akumulator z tym że to też mało prawdopodobne bo w tejże komorze są dziury aby wszelka woda tamtędy wylatywała. Może po ostatnim myciu zostało tam trochę wody ?

Kapuchon napisał:

Wątpie aby elektrolit dostał się pod dywanik. Jeśli już by był to w komorze na akumulator z tym że to też mało prawdopodobne bo w tejże komorze są dziury aby wszelka woda tamtędy wylatywała. Może po ostatnim myciu zostało tam trochę wody ?

Po raz pierwszy zauważyłem ten płyn zaraz po zakupie ,w domu. Najpierw go poskręcałem z tatą i on wyjmował akumulator ( mój tata jest mechanikiem i zna się na skuterach) i nic tam nie znalazł złego.Tam nie było wody.

Tam tego płynu jest trochę. Ta plamka jest pp lewej stronie podłogi a nie po stronie akumulatora.

To ją wytrzyj ? Chłopie nie rób problemu z niczego.

AraS napisał:

To ją wytrzyj ? Chłopie nie rób problemu z niczego.

Ja tylko chcę się dowiedzieć co to jest. Poza tym po wytarciu plama pojawia się znowu.

Nick jest raczej adekwatny do poziomu zadawanych pytań.. :)

matol1798 napisał:

AraS napisał:
To ją wytrzyj ? Chłopie nie rób problemu z niczego.

Ja tylko chcę się dowiedzieć co to jest. Poza tym po wytarciu plama pojawia się znowu.

Zapytaj taty mechanika, przecież zna się na skuterach ;)

Pietro napisał:

Nick jest raczej adekwatny do poziomu zadawanych pytań.. :)

Nie ma to jak oceniać ludzi po nicku. Nie po raz pierwszy spotykam się z tym. Zadałem konkretne pytanie a wy sobie jaja ze mnie robicie.

matol1798 napisał:

Pietro napisał:
Nick jest raczej adekwatny do poziomu zadawanych pytań.. :)

Nie ma to jak oceniać ludzi po nicku. Nie po raz pierwszy spotykam się z tym. Zadałem konkretne pytanie a wy sobie jaja ze mnie robicie.

Skoro sobie taki nick wybrałeś, to sam się tak cenisz..Jak cię widzą, tak cię piszą.. ;)

Może guma się "poci" - Tato mechanik nie pomyślał o tym ?;]

Edit:
Pietro dasz mi swoje gg ? Mam jechać po motocykl w Twoje okolice ;)

matol1798 napisał:

Pietro napisał:
Nick jest raczej adekwatny do poziomu zadawanych pytań.. :)

Nie ma to jak oceniać ludzi po nicku. Nie po raz pierwszy spotykam się z tym. Zadałem konkretne pytanie a wy sobie jaja ze mnie robicie.

Skąd ludzie maja wiedzieć co to za płyn? Może rosa Ci się tam gromadzi, a może sąsiad dowcipniś Ci tam płyn wlewa. Masz ojca mechanika to jego o takie rzeczy pytaj, masz go na miejscu, lepiej oceni niż my.

Hmmm a może Ci przepuszcza coś między nogami ?xD hehe ;D

AraS napisał:

Może guma się "poci" - Tato mechanik nie pomyślał o tym ?;]
Edit:
Pietro dasz mi swoje gg ? Mam jechać po motocykl w Twoje okolice ;)

Pisz na priv.

AraS napisał:

Hmmm a może Ci przepuszcza coś między nogami ?xD hehe ;D

Pewnie kot tam szczy.. :))

Pietro napisał:

AraS napisał:
Hmmm a może Ci przepuszcza coś między nogami ?xD hehe ;D

Pewnie kot tam szczy.. :))

Możliwe ;D

Pietro musiałbyś mnie dodać do znajomych, bo nie mogę wysłać wiadomości.

Pietro napisał:

AraS napisał:
Hmmm a może Ci przepuszcza coś między nogami ?xD hehe ;D

Pewnie kot tam szczy.. :))

a tego gwarancja nie obejmuje :)