Toros F16 i problem z jazdą.

Mam problem ze swoim skuterkiem.Po lekkiej stłuczce w której ucierpiał filtr powietrza skuter zmienił sie w rower ponieważ jego vmax to 30km/h a po gwałtownym dodaniu gazu "do dechy" dławi sie i gaśnie.Tak samo wyglada to gdy skuter stoi na centralnych nóżkach.Dodaje gazu delikatnie koła kręca sie bez problemu lecz gdy dodam gazu do końca występuje dławienie się i skuter gaśnie.Podkręslam ze skuter został uderzony w filtr powietrza a koledzy"mechanicy" powiedzieli mi ze moze to być iglica lub cos z gaźnikiem. Dziękuje za ewentualną pomoc :) i przepraszam za brak interpunkcji

Sprawdź ten filtr... Domyślam się, że coś w niego przywaliło, to może coś się odłamało i blokuje przepływ powietrza, albo wąż idący do gaźnika się zgiął...

Myślicie ze mogło cos stać sie z gaźnikiem bo raczej nie doszło do usterki silnika ?

Wymień cały filtr powietrza. możliwe że podczas stłuczki gdzies pękła obudowa i dlatego tak sue dzieje.

1. Pękła obudowa filtra powietrza
2. Zwężka w filtrze powietrza (gumowa rurka) została wyciągnięta.

i tylko wymiana filtra powietrza pomoże ? Koledzy powiedzieli mi ze to iglica ale co konkretnie moglo sie z ta iglica stac po takim uderzeniu ? pękła czy co

mojemu koledze iglica się odczepiła i zablokowała się w tym "tunelu" jak dał trochę gazu to jechał 20km a dał więcej to gasł sprawdź.

no dzieki bo u mnie jest to samo ;p sprawdze jutro

Ok.