Toros F16 i problem z jazdą.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Toros F16 i problem z jazdą.

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe michal98 michal98 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe jakub876
    jakub876
    Użytkownik

Mam problem ze swoim skuterkiem.Po lekkiej stłuczce w której ucierpiał filtr powietrza skuter zmienił sie w rower ponieważ jego vmax to 30km/h a po gwałtownym dodaniu gazu „do dechy” dławi sie i gaśnie.Tak samo wyglada to gdy skuter stoi na centralnych nóżkach.Dodaje gazu delikatnie koła kręca sie bez problemu lecz gdy dodam gazu do końca występuje dławienie się i skuter gaśnie.Podkręslam ze skuter został uderzony w filtr powietrza a koledzy”mechanicy” powiedzieli mi ze moze to być iglica lub cos z gaźnikiem. Dziękuje za ewentualną pomoc 🙂 i przepraszam za brak interpunkcji

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Sprawdź ten filtr… Domyślam się, że coś w niego przywaliło, to może coś się odłamało i blokuje przepływ powietrza, albo wąż idący do gaźnika się zgiął…

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    jakub876
    Użytkownik

Myślicie ze mogło cos stać sie z gaźnikiem bo raczej nie doszło do usterki silnika ?

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Wymień cały filtr powietrza. możliwe że podczas stłuczki gdzies pękła obudowa i dlatego tak sue dzieje.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

1. Pękła obudowa filtra powietrza
    2. Zwężka w filtrze powietrza (gumowa rurka) została wyciągnięta.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    jakub876
    Użytkownik

i tylko wymiana filtra powietrza pomoże ? Koledzy powiedzieli mi ze to iglica ale co konkretnie moglo sie z ta iglica stac po takim uderzeniu ? pękła czy co

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

mojemu koledze iglica się odczepiła i zablokowała się w tym „tunelu” jak dał trochę gazu to jechał 20km a dał więcej to gasł sprawdź.

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
    jakub876
    Użytkownik

no dzieki bo u mnie jest to samo ;p sprawdze jutro

Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Ok.

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie