Toros F16 El Diablo – wskaźnik poziomu paliwa nie działa.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Toros F16 El Diablo – wskaźnik poziomu paliwa nie działa.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Darek Wilczek 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Darek Wilczek
    Użytkownik

Witam. Mam jeden, trochę utrudniający życie problem – wskazówka od poziomu paliwa w baku stoi cały czas w miejscu na zerze, nawet jeśli jest pełny bak. Mam tak odkąd kupiłem skuter, od nowości. Może to coś z pływakiem? Jak mam to naprawić? Grzebałem tam coś ale nic nie robiłem bo się boję że coś spiernicze :).

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

czy po przekręceniu kluczyka wskazówka podnosi się chodź troszkę i staje poniżej czerwonej rezerwy, czy w ogóle się nie podnosi?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Darek Wilczek
    Użytkownik

Podnosi się minimalnie, tak na oko może ze 2 milimetry. (Dokładnie, bez kluczyka stoi maksymalnie poniżej czerwonego kwadracika, a po przekręceniu kluczyka podnosi się te 2 milimetry w górę, ale i tak jest to nadal poniżej czerwonej rezerwy). Przepraszam że tak długo czekałeś na odpowiedź 🙂

Darek Wilczek
    Użytkownik

@Ref

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wyjmiesz kosz z kanapą, odkręcisz pływak, który jest w baku, i gdy będzie podłączony zacznij go podnosić do góry na tym mechanizmie. Jeżeli nie będzie się podnosiła wskazówka masz przyczynę.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Darek Wilczek
    Użytkownik

Jeśli się nie będzie podnosić wskazówka to co będzie tego przyczyną? (już chyba kiedyś tak robiłem i się nie podnosiła ale niezbyt pamiętam)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jak pływak będzie się podnosić a wskazówka nie, to raczej pływak jest walnięty, a konkretnie bwie blaszki odgięte na elektronice „potencjometrze”, jak wyjmiesz ten pływak to pooglądaj sobie ten mechanizm 😉

Darek Wilczek
    Użytkownik

to co musze zrobic zeby to naprawic? kupic plywak nowy starczy? 😀

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie