Toros f16 2011

Siema posiadam TOROSA F16 rocznik 2011 prędkość max z blokadami 75 km/h przejechane ma 1720 km.
Gdzie są w nim blokady i jak je zdjąć??? pilne...

na module pewnie nowy odblokowany ok.40zł

a np jakaś blokada że się dokręca albo coś odkręca? Chciałem odpiąć kabelek z blokadą i u mnie najprawdopodobniej go nie ma albo w złym miejscu oglądałem..

w cylindrze pod dekielkiem taka sr u/ó [;p] bka moze byc do odkrecenia.

A jeszcze jakaś inna..???

Jeśli pomyka ci z prędkością 75km/h to nie masz blokad.

Mam blokady mam go od nowości i leci 75 i nic nie ściągałem... jeszcze mam gwarancję jak by coś to wstawię jutro foto.

Gdybyś miał blokady to byś jechał max 45km/h a bez blokad max 65km/h.
Każdy licznik trochę przesadza ;)

Ja wiem swoje wy swoje... 75 leci... było sprawdzane

Nie masz blokad w takim razie. Skuter zablokowany ciągnie 45 km/h a odblokowany 70-75km/h

Na 100 procent nie masz blokad.

Masz turbo skuter.

Widocznie ktoś bawiąc się w skuterem w markecie dla jaj zdjął ci blokadę bo to kwestia minuty.

Jeden kabelek po prawym plastikiem ;)

Polecam Ci nie ściągać blokad skoro teraz wiesz swoje, że leci Ci 75km/h. Jak zdejmiesz blokady to polecisz ze 200 i rozpłaszczysz się na drzewie :)

Może fachowcy z hipermarketu real postanowili dodawać jakieś zestawy tuningowe stage 6 i silniki minarelli zamiast bonów.

hah nie kupywałem w markecie :)

D3NIS napisał:

Ja wiem swoje wy swoje... 75 leci... było sprawdzane

Chnioch nioch hahaha ale sie ubawiłem jak przy dobrym kabarecie. Albo tą prędkość mierzyłeś jak ztaczałeś się z mont everest albo rzeczywiście masz blokady a twój licznik przekłamuje aż o 30km/h . Bajek ludziom nie wciskaj no chyba że ten skuter nie jest serią to wtedy zwracam honor.

D3NIS napisał:

Mam blokady mam go od nowości i leci 75 i nic nie ściągałem... jeszcze mam gwarancję jak by coś to wstawię jutro foto.

ZROZUM. Jeśli Twój skuter jedzie Ci licznikowe 75km/h to NIE MASZ blokad. Widocznie jeśli nie kupowałeś w markecie to Twój silnik nie był zablokowany. 75km/h licznikowe to jest max dla seryjnego silnika i więcej z niego nie wyciśniesz przy serii. Jeśli chcesz to szukaj sobie blokad ale gwarantuje Ci że nie znajdziesz ani jednej.

blokadę z filtra zdjemeł aby i więcej nie szukałem bo mo starczy te 75km/h teraz ostatnio po serwisie leci trochę lepiej