toros f16

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #34718 Reply
    Daniel84
    Użytkownik

Witam mam pytanie mam w/w skuter od czwartku i zauważyłem wczoraj iż nie mam oświetlenia pod licznikami i nie wiem co może być przyczyną
    Z góry dzięki za pomoc

#34719 Reply
    Cionek1
    Użytkownik

Są dwie możliwości…

1. Nie masz włączonych świateł 🙂
    2. Spaliła się żarówka podświetlająca blat!

Albo jeszcze jest możliwość, że coś Ci padło w elektryce. Sprawdź wszystkie żarówki w skuterze.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#34793 Reply
    Daniel84
    Użytkownik

A teraz kolejne pytanko jak się dostać do tych żarówek bo wiem że pod lampą jest śruba czy za lampa są te podświetlające licznik

#34795 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Masa roboty i delikatnego rozbierania (kruche plastiki z wszechobecnymi zaczepami), lepiej do serwisu podlecieć i dać komuś 30 pln.

#34796 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik

Pewnie musisz odkręcić lusterka i ściągnąć ten cały plastik z lampą i powinien ukazać Ci się cały licznik od tyłu. U mnie żarówki są w gumowych „wkładkach” które wpycha się w licznik od tyłu.

Leszku nie przesadzajmy. Z wymianą żarówki do serwisu ? Ja już x razy to ściągałem i nic nie pękło ale oczywiście trzeba ściągać to z głową a nie szarpać na chama.

#34798 Reply
    Daniel84
    Użytkownik

A powiedzcie mi jeszcze jedna taką małą rzecz jak kontrolka z oleju czy znajduje się na tej konsoli ogólnej

#34799 Reply
    Vezyr
    Użytkownik

Masz skuter i pytasz?Zajrzyj to się dowiesz.

Ale generalnie w 4T nie ma takich rzeczy jak kontrolka oleju, tylko w 2T są takie kontrolki.

Edit: Leszku no bez przesady, da radę samemu, po co serwis… Chociaż w sumie jakbym dał taką opcję do swojego serwisu i za 30zł wymieniał żarówki to najs xD

#34822 Reply
    Daniel84
    Użytkownik

Przecieranie sie przewodów koło przedniego koła co z tym zrobić

#34919 Reply
    pr0siaczek
    Użytkownik

Daniel84 napisał:

Przecieranie sie przewodów koło przedniego koła co z tym zrobić

zareklamować jako niezgodność towaru z umową u sprzedawcy

#34922 Reply
    Daniel84
    Użytkownik

A Powiedzcie coś wiecej o tym modelu skutera

#34925 Reply
    madi
    Uczestnik

Obok jest identyczny temat „Toros F16 (podobno Zipp) Skuter z marketu” – tam zajrzyj

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: toros f16
Twoje informacje:

Back to top button