Toros el loco i fresco

Witam wszystkich jak w temacie jakie macie zdanie na temat tych skuterów ?
Mam w planach kupić któryś z wyżej wymienionych czy ktoś z was posiada ten skuter ?
I czy orientujecie się gdzie go można kupić czy w salonie zipp mogą sprzedawać skutery toros ?
Z góry dzięki za odpowiedzi .

Torosa możesz kupić w wielu marketach (ostatnio widziałem w Carrefour). Zależy czy jeździłbyś sam. Fresco jest wygodniejszy w 2 osoby, ma nieco mocniejszy silnik, ale waży 20 kilo wiecej. Jeżeli chcesz jeździć samemu to bierz el Loco.

Aha i jeszcze jedno. Na stronie torosa jest napisane, że Fresco można kupić w wybranych sklepach sieci Real, Carrefour i Selgros, a el Loco tylko w wybranych sklepach sieci Real

Witam.
Zipp może sprzedawać Torosa.
Toros to zipp, jak kupisz to zobaczysz w papierach.

A jak z dostępnością części do tych skuterów ?
Np. chodzi mi o tuning w przyszłości cylinder ,wariator itp.

Czy np. ten cylinder http://skuterownia.com.pl/default/tuning-4t/cylinder-72ccm-47mm-power-force-gy6.html pasowałby do torosa el loco ?

Z częściami niema problemu.

A co sądzicie o tym skuterze ? Jest do obejrzenia w moim mieście i jak dzwoniłem to gościu powiedział ,że skuter był sprowadzany z niemiec ma 7100km przebiegu i nic w nim podobno nie było wymieniane czy wg. was warto się tym zainteresować ?

Witam, właśnie wczoraj kupilam sobie el loco, wcześniej miałam steed 50 i powiem wam ze loco i steed to to samo tylko różnią się nazwą. STEED 50 miałam rok i nie mam co narzekać-bezawaryjny, dodam tylko że przy pierwszej wymianie oleju mechanik podokręcał i zakleił kilka śrub dla bezpieczeństwa, mam nadzieje że mój nowy ,,szaleniec''spisze się jak jego poprzednik :) , pozdrawiam.