Toros el Clasico

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #194515
  henpod
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Po przejechaniu kilku kilometrów Silnik gaśnie i nie można zapalić.Po ostygnięciu zapala i przejedzie odcinek ( długość zależy od ostygnięcia) i znowu gaśnie. Jak zgaśnie nie ma iskry.Po ostygnięciu iskra jest i zapala bez problemu. Wymieniłem świecę, cewkę zapłonową z przewodami i fajką, oraz moduł. Wymiana tych części nie pomogła.Dalej to samo.
  Proszę o radę co dalej.

  #194555
  Michalk001
  Uczestnik
  • Postów: 1 646

  Zostaje Ci tylko iskrownik. Gdybyś nie napisał o iskrze to stawiałbym na zbyt małe luzy zaworowe (po rozgrzaniu podpierają się).

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button