Toros El Bonito 125 vs router grande 125

Witam serdecznie,
prosiłbym o pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji pomiędzy dwoma wyżej wymienionymi modelami.
Cena jest taka sama.

mi się bardziej podoba router bo Toros to taki quantum juz trochę oklepany,tech jeden ch..

Silniki te same, rama też. Bież, co tańsze bo to i tak taka sama chinka jak wszystkie.

Dzięki wielkie za komentarze. Nastawiam się powiem szczerze na Torosa, mając oczywiście świadomość, że i tak oba to chińczyki. Toros ma o rok dłuższą gwarancję, co chyba zadecyduje koniec końców. Chciałem właśnie się dowiedzieć czy patrząc na osiągi lub ogólny opis, zauważacie jakiekolwiek różnice. Ja z mojej perspektywy laika takich nie zauważyłem. Nie pozostaje nic innego jak sugerować się ceną końcową.

Jeśli ktoś chciałby coś dodać jeszcze w temacie, chętnie posłucham rad osób, które ze skuterami mają do czynienia.
Pozdrawiam

Pamiętaj, że kupując pojazd z dalekiej Azji musisz nastawić się na częstsze zaglądanie do niego i poprawianie pewnych rzeczy. W zamian za to będziesz posiadaczem niezwykle taniego dupowozu, którego części zamienne dostaniesz za grosze. Odrobinę wiedzy i chęci i możesz śmiało samemu być panem kierowcą i mechanikiem w jednej osobie.