Top Racing sv1 4t

Witam. Co sądzicie o tym wariatorze to skutera Kingway Guliver 4t, czy to prawda że tuleja w zestawie nie pasuje i trzeba ją skracać bo bendix nie łapie oraz zbierak kopniaka ociera?

Miałem używałem byłem zadowolony . Tak tuleja jest dłuższa jak sama nazwa mówi to racing a nie seria dlatego jest dłuższa by unieść wyżej pasek . Jeśli chcesz mieć z niego osiągi to pozbywasz się bendiksa bo nie odpalisz z niego . Zabierak nie ociera bynajmniej u mnie . Palisz z kopki. A jeśli chcesz by wszystko było na miejscu to kupujesz seryjna tuleje i poza dobrym wariatorem wartym swojej ceny nie będziesz miał z niego nic .

Też miałem (teraz mam nadal, ale w pudełku) i też byłem zadowolony. U mnie lepiej się zbierał na tym wariatorze, tyle że rolki musiałem założyć lżejsze niż fabryczne; wówczas dostał niezłego kopa jak na 4T. U mnie nic nie ocierało, bendiks też się mieścił, na dłuższej tulejce pas wchodził prawie na samą górę. Po kilku tys. km nie ma śladów jakiegokolwiek zużycia - powierzchnia jest jak lustro. Rolki niestety dostają śladów pracy (płaskie powierzchnie) dość szybko. Ja jeździłem na rolkach “Dr.Pulley” i z nimi skuterek szedł najlepiej i rwał do przodu.
Polecam.