To do ludzi którzy przeklinają chinskie skutery

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros To do ludzi którzy przeklinają chinskie skutery

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wielu z Was twierdzi że Chinskie skutery to wielkie gówno. Ale się z wami nie zgodzę piszcie sobie co chcecie NIE ZGADZAM SIĘ Z WAMI. Wiele osób pisze opinie na temat chinskich skuterów a niektórzy nawet nie jeździli chinskim skuterem. Fakt plastkiki mają słabe. Skuter jest do poruszania się z Punku A do punku B. A jak rodzice kupią skuter 14-15 latkowi któremy w głowie prędkości , Palenie gumy , katowanie , stunt to co się dziwić że skuter się rozwala i psuje. Ale najlepiej powiedzieć że chinskie. A przyznać się potem trudno. Ja osobiście nie mam nic do chińskich skuterów. Posiadam od marca Zipp Quantum Z Przebiegiem 9.200km i do tej pory jest bezawaryjny! Wymieniałem regularnie oleje i raz świeca siadła ale to wszystko. Istnieje takie przysłowie: „Jak się dba to się ma” Wiele osób narzeka że chinczyki mają małą moc. Dlaczego? Ponieważ gdy kupi się dziecku skuter to dziecko nie myśli o dotarciu tylko daję mu w pizdę , pali gume , stunt ITP (Nie mówię o wszystkich) Takie jest moje zdanie. Dziękuje

Jeżeli posiadasz chinski skuter to opisz jego historię jak się sprawuję !

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Wiele osób mówi: „Kupiłem Rometa. To nie chińczyk.” Heh.

Ja sam mam chińczyka i gdybym po tych 13000 km miał decydować czy kupiłbym go jeszcze raz to bez wahania odpowiedziałbym: „TAK!”

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kisiu1981 napisał:

Wiele osób mówi: „Kupiłem Rometa. To nie chińczyk.” Heh.
    Ja sam mam chińczyka i gdybym po tych 13000 km miał decydować czy kupiłbym go jeszcze raz to bez wahania odpowiedziałbym: „TAK!”

I tu się z tobą zgadzam w 100% Niestety Quantuma muszę sprzedać ponieważ kupiłem ostatnio zipp salmo i nie potrzebuję 2 motorków ;d

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

chińczyki czasem potrafią się nieźle spier… ale przynajmniej części są tanie 🙂

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Lukario napisał:

Bardzo dużo zależy na jaki egzemplarz trafisz i jak o niego dbasz. Ja przejechałem moim Quantumem 9.200km BEZAWARYJNIE ale go sprzedaję.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mój skuter przeszedł naprawdę dużo, wiele skuterów by już poległo przy nim , nie chcę mi się wymieniać szczegółów bo zaraz inni poczuliby się oburzeni 🙂 więc zostawię to dla siebie i powiem tylko tyle że chińskie skutery nie są złe i można je polecić

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

lakmar45 napisał:

Lukario napisał:

Bardzo dużo zależy na jaki egzemplarz trafisz i jak o niego dbasz. Ja przejechałem moim Quantumem 9.200km BEZAWARYJNIE ale go sprzedaję.

Tu właśnie leży problem ze sprzętami z Chin – „zależy na jaki egzemplarz trafisz” plus to, że większość olewa przeglądy i sama serwisuje często nie mając pojęcia o tym co trzeba zrobić. Poza tym niektóre firmy już mocno poszły w jakość i nie można im wiele zarzucić w porównaniu do np. bardziej szanowanych produkcji z Tajwanu.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

lucek71 napisał:

lakmar45 napisał:

Lukario napisał:

Tu właśnie leży problem ze sprzętami z Chin – „zależy na jaki egzemplarz trafisz” plus to, że większość olewa przeglądy i sama serwisuje często nie mając pojęcia o tym co trzeba zrobić. Poza tym niektóre firmy już mocno poszły w jakość i nie można im wiele zarzucić w porównaniu do np. bardziej szanowanych produkcji z Tajwanu.

Ja mam tylko przegląd Zerowy. Więcej przeglądów nie robiłem. W dupie mam gwarancjie bo jak przyjdzie co do czego to i tak trzeba płacić. Sam sobie potrafię wymienić oleje. Przynajmniej wiem co leje.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Rozumiem, że w tanich sprzętach nie kalkuluje się dokładać do interesu, jednak przeglądy to nie tylko wymiany oleju, a również sprawy mechaniczne, które nie każdy potrafi zrobić. Druga sprawa, sprzedajesz teraz sprzęt i ciekaw jestem za ile go puścisz, bo ja takiego sprzętu z chin serwisowanego przez nastolatka(?) nie kupiłbym nigdy w życiu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie