To co się tutaj teraz dzieje to szok.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) To co się tutaj teraz dzieje to szok.

Ten temat zawiera 44 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema , tu ShadowNitro ze starego forum. Po długiej przerwie wszedłem na te forum i to co się dzieje to szok. Moderatorzy którzy nie mają pojęcia o moderowaniu , Hokser na moda? To jest bardzo zabawne , bo nie mając pojęcia pisze warny , które na starym forum miał za głupie teksty. Mateuszpasiu czy jak tam na moda który jest na forum 2 miesiące czy więcej? Dziwi mnie to że odszedł grzechu_zmc który był moderatorem i teraz jest zwykłym userem. Kurde , źle dobrani modzi to jest lekka przesada 🙄 Dużo osób pouciekało i regularnie siedzi tu z 15 osób. Jest to naprawde zabawne… Ogólnie mimo że nie ma tu dużego spamu , te forum będzie bardziej puste i tak szczerze pierdoli mnie to ide dostane za to warnów ale przynajmniej wyraziłem swoją opinie na temat tego chujowego już forum. Przepraszam że zmarnowaliście swoje 30 sekund życia na przeczytanie tego posta. ShadowN. Najśmieszniejszy jest błąd ortograficzny w wyrazie „świeżak” a w randze jest „świerzak” OMG

Anonimowy

A mi tam pasuje… spamu mało, forum czytelne, ludzie się wyrabiaja. Pamietaj Shadow – kazdy ma szanse. Ludzie się zmieniaja. A czy forum będzie bardziej puste? To się okaze ale po ok czterech miesiącach, a nie czterech tygodniach.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

Tak.Najlepiej jest przyjść na gotowe i marudzić.A gdzie Drogi Przyjacielu byłeś kiedy rozkręcaliśmy nowe forum ,coś Wtedy potrzeba było ludzi do pomocy ,ale wszyscy siedzieli cicho ,a teraz przychodzą pseudo”starzy userzy” i mają problemy. Co do moderatorów to łącznie ze mną jest trzech nowych.Dużo? Nie ,a przynajmniej trochę więcej wiary do pomocy. Co do naszej „niewiedzy o moderowaniu” nie masz prawa się wypowiadać.Nie wiesz kto jakie ma doświadczenie ,a nawet jeśli go nie ma to stara się takowe zdobyć i nie marudzi. Przynajmniej wszyscy mają dobre chęci. Pamiętaj:Nikt Cie tu nie trzyma!

Anonimowy

Mądrze Typhoon13 prawi.. Czekam Shadow na riposte, albowiem twórcza dyskusja zawsze prowadzi do polepszenia jakości i formy serwowanych usług. PS. Dzięki za cynk o „świeżakach”. Nie ja ustanawiałem rangi, ale szczerze mówiąc wstyd mi, że nie zwróciłem na to uwagi.

Anonimowy

Czy to ważne? 😆 Każdy wiedział o co chodzi! Shadow ja jestem z jednosladem, tfu zaczynałem od skutery-tuning.pl 🙄

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Ja nie mam już ochoty krzyczec ze nie macie racji a regis , ja uważam że jestem jeszcze zbyt maly żeby z tobą dyskutowac. Co do modów to juz się nie sapie bo uważam że to wasz wybór i zobaczymy czy podjeliście dobrą decyzje. Wiem ze nikt mnie tu nie trzyma ale siedze w skuterach jakiś czas , na tym forum jestem jakiś czas wiec pisanie tu wszedło mi w nawyk 😎

Anonimowy

ShadowN. napisał:

a regis , ja uważam że jestem jeszcze zbyt maly żeby z tobą dyskutowac.

Buahahahahhahaha, to żeś teraz pojechał….dodaj jeszcze że gwiżdżesz w kanikułach…. Panie duży.

Anonimowy

Regis , mówił naprawde Ty masz bodajże 25 lat a ja mam ledwo 14 i ja mialem tylko ******* simsona i skatowaną SR a ty wiesz po 1 8x więcej ode mnie i znasz się na motocyklach bo je posiadasz, trochę dziwnie by było jakbym do ciebie skakał że wiem więcej od ciebie itp. Wkońcu jesteś administratorem :mrgreen: Ostrzegam, nie klnij! – Marchles

Anonimowy

Na tym forum nie ma miejsca na podzialy. Każdy moze z kazdym dyskutowac. Wszyscy sa rowni. Nie ma znaczenia ile kto ma lat. Sa dziedziny gdzie ja cos wiem, sa dziedziny gdzie Ty wiesz więcej. Ot tyle. Po to jest forum zeby uzupelniac wiedze. To ze jestem adminem – nie czyni mnie wszechwiedzacym. W wielu sprawach nie mam zdania – tam się nie udzielam. Ot tyle. A forum – teraz jest bardziej funkcjonalne. Zapelnia się naprawde bardzo szybko. Za pare miesiecy się wyklaruje, stworzy się grupa zaawansowanych userow. Bedzie dobrze 😀

Anonimowy

Regis, dodaj też że na forum liczy się logiczne myślenie, wykorzystywanie inncyh tematów do nowych, używanie funkcji szukaj!

ShadowN. napisał:

ty wiesz po 1 8x więcej ode mnie i znasz się na motocyklach bo je posiadasz

Nie trzeba posiadać sprzęt żeby o nim wiedzieć dużo!

ShadowN. napisał:

trochę dziwnie by było jakbym do ciebie skakać że wiem więcej od ciebie

Każdy ma swój głos, swoje zdanie!

ShadowN. napisał:

Wkońcu jesteś administratorem :mrgreen:

I co myślisz że jest lepszy od Ciebie, odemnie, od resztył Mylisz się 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 45 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie