To blokada czy normalna część??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Przeczytałem dzisiaj na pewnym forum, że w Peugeotach blaszana obudowa wariatora to blokada. Wygląda to tak: To faktycznie jest blokada czy seryjna, obowiązkowa część, a user tamtego forum to kompletny laik???

Anonim
    Gość

Tak to jest blokada wykręć to i będzie git ;]

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Chodzi o ten talerz w środku czy to z zew. to okrągłe co jest? Bo brejdak ma w vivacity jakby ten talerz ale on wygląda jakby byl z blachy i mu powiedzieli że to blokada..

Anonim
    Gość

Chodzi o to kółko z blachy, które jest na zewnątrz wariatora przykręcone trzema śrubami. Poczytałem w necie o blokadach w Peugeocie i jestem pewien, że to właśnie ona. Ale nie przypuszczałem, że mogą być różne rodzaje blokad na tym samym podzespole. Dzięki za pomoc. Jutro zdejmują 😀

Anonim
    Gość

Kolega ma coś takiego w hyousungu ale nie wiem czy to blokada ;/

Anonim
    Gość

To na zew. to jest blokada NA PEWNO!

Anonim
    Gość

Jak dla mnie to to nie jest zadna blokada miałem ja w Vivacity i leciaj 80km/h z to wasza niby blokadą a był caly serie a taki skyter więcej nie pojedize na pewno ❗

Anonim
    Gość

To jest po to aby blokować ten ,,talerzyk” żeby on dalej nie poszedł przy czym rolki dalej nie idą… czyli blokada =) PS.gdybyś mógł dać zdjęcie bez tego talerzyka to bym ci wtedy powiedział na 100% czy to jest blokada czy nie…

[ Dodano: 2008-07-16, 12:59 ]
    A jednak to jest blokada na 100% bo patrzyłem na swoim starym wario i też nei ma tej blaszki zew. a są miejsca po śrubkach =)

Anonim
    Gość

ja miałem taką blaszke w seryjnym wario piaggio zipa, nie była to blokada. Nie przeszkadzało to w niczym. Wątpię, zeby w pugu była to blokada, no ale cuda się zdażają 😛 😆

Anonim
    Gość

Doczekałem dnia, rozkręciłem, zobaczyłem i wnioski są takie: To nie jest żadna blokada, nic nie ma do osiągów. Chyba służy jako obudowa albo producent nie miał co zrobić z blachą… Nie ma sensu tego zdejmować, szkoda czasu 😛

Anonim
    Gość

Hmm jak byś pokazał zdjęcie bez blaszki ale ona jest chyba wtedy jak zdejmiesz wszystkie blokady i wtedy na wario i ci obroty polepszy nie jestem pewien ale u mnie w starym wario też są dziurki po śrubkach ;]

Anonim
    Gość

Skuter mam odlokowany chyba całkowicie i zupełnie nic mi zdjęcie tego nie dało

Anonim
    Gość

Jak byś mógł pokazać fotkę bez tej blaszki jak to wygląda…

Anonim
    Gość

Nie chce mi się rozkręcać skutera, ale znalazłem zdjęcia na allegro. http://allegro.pl/item393852769_wariator_peugeot_honda_nie_yamaha_honda_piaggio_.html

Anonim
    Gość

Nie wiem ale ja w swoim tego nie miałem i nie mam =D

Anonim
    Gość

Adverion napisał:

Nie wiem ale ja w swoim tego nie miałem i nie mam =D

bo to jest niepotrzebne 😛 ja miałem to u siebie, ale po odkręceniu i tak nic nie dało 🙄

Anonim
    Gość

No właśnie! Wszystko wyjaśnione. Mam nadzieje, że jakiemuś użytkownikowi Peugeota przyda się ta wiedza. Temat do zamknięcia.

Anonim
    Gość

tak nawiasem dobre rycie mam czytając te posciki 😀 „to jest blokada na 100%” hahaha nie mogę 😛 TO NIE JEST ZADNA BLOKADA TYLKO JAK BY UŁATWIENIE UZYTKOWNIKOWI ZMIANY ROLEK PODCZAS ZDEJMOWANIA WARIATORA ANI SLIZGI ANI ROLKI NIE WYPADNA!!! pozdro :mrgreen:

Anonim
    Gość

Oj dzieci dzieci… to jest blokada i jestem tego pewien… mi też to nie dało nic na v-maxie ani przyspieszeniu jednak mój peugeot vivacity nie jechać więcej niż 60 obojętnie czy z górki czy pod.. a gdy to sciągnąłem to na prostej miał v-max taki sam, lecz z górki jechać nawet 80.. a teraz nowy własciciel podregulować go i ładnie 75 na prostej leci.. prawdopodobnie jakby peugeot wtedy byl wyregulowany to ta blokada dała by mu ok 15km/h więcej no ale ja tego nei zrobiłem tylko nowy własciciel.. ja podaje swój przykład.. jak to jest u mnie.. wiec tak samo powinno byc u was.. A ty seba widzę ze nawet peugeota nie masz.. więc bądz łaskaw i się nie odzywaj 🙂

Anonim
    Gość

Może trochę napisze nie na temat peugeota ale …. Teraz mam dwa skuterki Honda SFX>2005r Piaggio ZIP>1994r I teraz tak: W Hondzie nie mam tej blaszki A w Piaggio Mam Jak widzę jak pracuje wariator Hondy to sądze że tej blaszki nie powinno być bo ona blokuje i nie pozwala się wysunąć dalej temu co jest w środku

Anonim
    Gość

blokuje rolki tak jak mówiłem i się dalej nie wysuwają i to jest ta blokada sebektgb żal mi ciebie :-/ TAK ułatwienie na pewno więcej śrubek do odkręcania :mrgreen:

Anonim
    Gość

To dlaczego ściągnięcie jej nic mi nie dało? :-/

Anonim
    Gość

w piaggio zip miałem tą blaszką 🙄 po jej ściągnięciu nic nie dodało, ani nic nie ujęło 😛 było tak samo, nieważne czy z górki jechałem czy nie 😛 🙄

Anonim
    Gość

przeczytajcie co napisać gba4 i luz ;]

Anonim
    Gość

może wiatr wiał akurat i mu się zdawało 😛

Anonim
    Gość

Adverion, może w pugach jest to blokada, ale u mnie w piaggio ta blaszka była tak zrobiona, ze rolki mogły się maksymalnie wysunąć i nic nie blokowało 🙂 jedyne co robiło to ułatwiało ściągnięcie wario 🙂 rolki się nie wysypywały 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button