Tłumik zipp pro 50

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #694727
    wojciech
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Witajcie!
    Przychodzę z zapytaniem gdyż ostatnio kupiłem motorower zipp pro 50 z 2011 roku… Jakież było moje ździwienie gdy ujżałem 3 miechy po zakupie dziury wybite w tłumiku z tyłu… I chciałem wymienić Tłumik gdyż nieznośny ryk przy 30 na godzine nie jest powodem do dumy i radości. Lecz nie ma już oryginalnych tłumików do zippa pro 50 więc postanowiłem poszukać uniwersalnych ale nie wiem jak dobrać bo otwór mam 38 mm ale nie wiem jak wygląda sprawa skąd brać i jak będzue wyglądać sprawa z tymi sprężynami. I tu się pojawia moja prośba o pomoc gdyż potrzebuję pomocy w znalezieniu tłumika do 250 złotych nie ważne czy mugen czy nie nie zależy mi na głośności bo takie ryczenie nie jest przyjemne. Błagam o pomoc!

    #694775
    Szumek811
    Uczestnik
    • 19
    • 1 097Postów:

    Chodzi Ci o wydech końcowy, czyli tzw silencer ?

    #694784
    Wojciech
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Chodzi o cały tłumik końcowy 😁

    #694794
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    tak dla formalności.
    “Mugen” to fabryczny tuner SAMOCHODÓW HONDY. Nie robi tłumików do motocykli i skuterów. A wzór tłumika nazywany u nas powszechnie “a’la Mugen” (czyli zapewne to o czym myslisz) nigdy nie był robiony przez Mugena. pierwowzorem jest tłumik HKS N1.
    Wiec to niżej to nigdy nie był i nie jest żaden “Mugen”
    sdsdd

    Wiec warto to wiedzieć żeby nie wieśniaczyć. To firma WM Motors robiąca swoje ryczyrury nazwała je tak bo rodzima gawiedź usłyszała nazwe Mugen w “Szybkich i Wściekłych” i każdy chciał takiego “Mugena” do swojego passata albo corsy 1.2.

    To już bardziej te podróbki niby Akrapovic są bliższe jednośladom
    sfsf

    #694801
    wojciech
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    dxiękuję za wyjaśnienie gdyż tak naprawdę nie znam się na tłumikach tym bardziej na ich rodzajach więc dlatego przucjodzę z zapytaniem jak dobrać tłumik aby pasował gdyż poprzednie właściciel przebił oryginalny i dźwięk jest obrzydliwy

    #694802
    wojciech
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    *dziękuję
    *przychodzę
    *

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button