Tłumik Piaggio ntt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tłumik Piaggio ntt

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema mam problem bo napaliem się na sportowy tłumik do do mojego ntt ale mam kilku kumpli, którym przez sportowe tłumiki mulą się skuty. To znaczy nie całkiem się mulą jednemu przy starcie a drugiemu w czasie jazdy przerywa skuter a wszystko było dobrze zanim kupili te tłumiki… Doradźcie mi co mam robić czy mam kupować ten tłumik czy nie?? a jeśli już to jaki…?? Proszę pomóżcie…;)

Anonimowy

Killer napisał:

mulą jednemu przy starcie a drugiemu w czasie jazdy przerywa skuter a wszystko było dobrze zanim kupili te tłumiki

przy wymianie tłumika na sportowy z reguły powinno się wymienić rolki na około 1g lżejsze. sluter musi być ponownie wyregulowany 🙂 wtedy muł zniknie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Hmm… dobra, ale teraz wytłumacz mi która część w skucie to te rolki?xD bo ja nie orientuje się w tych sprawach…xD

Anonimowy

rolki są w wariatorze. Musisz odkręcić pokrywę, potem przeciwtalerz, następnie ściągasz pasek, no i nastąpną częścią jest wariator. Jeśli nie masz blokady tłoka, to nie radzę Ci samemu z tym kombinować…

Anonimowy

aha, dzieki 🙂 a jaki tłumik polecasz? są jakieś dobre firmy?? i w miarę tanie…??xD

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

leo vinci zx, stage 6 pro replica to w miarę tanie i dobre tłumiki 🙂

Anonimowy

ok dzięki będę szukać 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie