Tłumik Piaggio ntt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tłumik Piaggio ntt

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #275618 Odpowiedź

Anonimowy

Siema mam problem bo napaliem się na sportowy tłumik do do mojego ntt ale mam kilku kumpli, którym przez sportowe tłumiki mulą się skuty. To znaczy nie całkiem się mulą jednemu przy starcie a drugiemu w czasie jazdy przerywa skuter a wszystko było dobrze zanim kupili te tłumiki… Doradźcie mi co mam robić czy mam kupować ten tłumik czy nie?? a jeśli już to jaki…?? Proszę pomóżcie…;)

#275619 Odpowiedź

Anonimowy

Killer napisał:

mulą jednemu przy starcie a drugiemu w czasie jazdy przerywa skuter a wszystko było dobrze zanim kupili te tłumiki

przy wymianie tłumika na sportowy z reguły powinno się wymienić rolki na około 1g lżejsze. sluter musi być ponownie wyregulowany 🙂 wtedy muł zniknie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #275620 Odpowiedź

Anonimowy

Hmm… dobra, ale teraz wytłumacz mi która część w skucie to te rolki?xD bo ja nie orientuje się w tych sprawach…xD

#275621 Odpowiedź

Anonimowy

rolki są w wariatorze. Musisz odkręcić pokrywę, potem przeciwtalerz, następnie ściągasz pasek, no i nastąpną częścią jest wariator. Jeśli nie masz blokady tłoka, to nie radzę Ci samemu z tym kombinować…

#275622 Odpowiedź

Anonimowy

aha, dzieki 🙂 a jaki tłumik polecasz? są jakieś dobre firmy?? i w miarę tanie…??xD

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #275623 Odpowiedź

Anonimowy

leo vinci zx, stage 6 pro replica to w miarę tanie i dobre tłumiki 🙂

#275624 Odpowiedź

Anonimowy

ok dzięki będę szukać 🙂

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Tłumik Piaggio ntt
Informacje o Tobie: