! Forum Serwis tłumik, korozja

Tagi: ,

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe skuterek123 skuterek123 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Witam! Dziś pierwszy raz od zimy odpaliłem skuter (2t) stał on w wiacie, przykryty zazwyczaj prześcieradłem z kocem, czasami pokrowcem foliowym (wietrzyłem go co 3-4 dni), po odpaleniu z tłumika przez pewien czas leciał biały dym (prawdpodobnie woda,.która się nagromadzila) pytanie: czy z tłumikiem mogło się coś stać? Mogła powstać rdza? Skuter stał pod grudnia.

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Nic się z tłumikiem nie stanie 🙂 Mi nie raz podczas mycia troche wody wleciało i lekka rdza powstała. Papier ścierny 800 i jezda 😀

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    skuterek123
    Użytkownik

Ale chodzi i mi o rdzę w środku wydechu ;P

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

jak odpalił to napewno wszystko działa

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    skuterek123
    Użytkownik

A zatykacie tłumik na zimę? Też macie takie zjawisko, że po zimie biały dym leci? Słyszałem że trzeba zatykać aby uchronić tłumik przed korozja i dlatego tak się martwię

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Z mojego też biały dym leciał ;D ale to jest chyba normalne no bo woda w tłumiku się zebrała i zaczęła parować ;D Po paru minutach skuter już normalnie chodził i nie dymił 🙂 A co do zatykania wydechu to nie wiem , jeżeli skuter stoi na dworze to może i lepiej jest zatkać tłumik 🙂 ale jeżeli skuter stoi w garażu to nie widzę takiej potrzeby 🙂

skuterek123
    Użytkownik

No mój akurat stał w takiej..jakby wiacie, no ale go przykrywalem, wietrzylem, dobra, wielkie dzięki 😉

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie