Romet 700 - tłumik i wariator.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Romet 700 - tłumik i wariator.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kargulec12 kargulec12 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #170668 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

Witam, posiadam Romet 700 2t 50-stkee I chciałem zakupić cześci już mam tylko chciałem się jeszcze raz zapytac czy będą pasowały

http://allegro.pl/wariator-komplet-16mm-skuter-2t-tuning-keeway-zipp-i4410522343.html?source=mlt

http://allegro.pl/tlumik-tuning-wydech-skuter-2t-yamaha-jog-keeway-i4414205404.html

tylko nw czy nie lepszy tłumik znaleść ale najpierw chce wiedzieć czy ten będzie pasował i niech ktoś się wypowie kto posiada rometa 🙂

ktofika
    #170681 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

http://allegro.pl/wariator-sport-tuning-2suw-keeway-cpi-romet-16mm-i4331031754.html
    Tu masz taniej. Co do wydechu ogólnie powinien pasować ale niektóre w romecie 700 haczą o mocowani nóżki centralnej i robi się duża wgniotka w kolanku lub dziura. Tak było w moim kundo rapidzie, nie wiadomo również jakie osiągi daje ten chiński wydech i jak podpasuje pod 50ccm. Chińskie wydechy posiadają często również katalizatory w środku choć sprzedający zaprzeczają. Ogólnie to szukałbym jakiejś markowej używki. Jakbyś był zainteresowany to mam na sell tecnigasa next r beż żadnych wgniot itp. przed sprzedażą go odmaluje. Pasuje idealnie do rometa 700. Od razu byś miał ode mnie na gotowo jak wyregulować 700 setke pod ten wydech.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #170682 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

a jakie rolki ? byś polecił i tuleja orginalna ?

ktofika
    #170683 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RometQ
    RometQ
    Użytkownik

kargulec12 podaj mi gg jak masz albo coś zeby się z toba z kontaktował 🙂

ktofika
    #170684 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

3480191

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Romet 700 - tłumik i wariator.
Informacje o Tobie: