! Forum Skutery Tłumik

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Robertonos Robertonos 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Piotr Suwara
    Użytkownik

Siemka mam zamiar kupować http://allegro.pl/tlumik-sportowy-przelotowy-skuter-4t-gy6-139qmb-i3793398717.html posiada ktoś ? Jakie opinie o tym tłumiku ?

Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Co do tego tłumika to sam z racji posiadanego skuta go nie używam,natomiast znam koleszkę który taki ma i sobie chwali.To znaczy za taką kasę do wydania super wzrostu mocy,ani cudów w kwestii przyspieszenia nie dostaniesz(od tego są tłumiki Technigas,Yasuni,Leovince i inne).Ale to inna półka cenowa,więc koleś mi mówił że lekko lepiej śmiga mu sprzęt.Efekty dzwiękowe są bo sam słyszałem i nawet,nawet to brzmi.Tylko nie wiem jak jest z homologacją tej przelotówki bo kłopoty z psami z takiego powodu jak decybele w tłumiku bez homologacji to pewny mandat.A są tacy ”służbiści” że i takie nic im przeszkadza jak głośny tłumik.

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie