! Forum Skutery Tłumik

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Robertonos Robertonos 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #155511 Odpowiedź

  Piotr Suwara
  Użytkownik
  • Postów: 64

  Siemka mam zamiar kupować http://allegro.pl/tlumik-sportowy-przelotowy-skuter-4t-gy6-139qmb-i3793398717.html posiada ktoś ? Jakie opinie o tym tłumiku ?

  #155512 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Robertonos
  Robertonos
  Użytkownik
  • Postów: 537

  Co do tego tłumika to sam z racji posiadanego skuta go nie używam,natomiast znam koleszkę który taki ma i sobie chwali.To znaczy za taką kasę do wydania super wzrostu mocy,ani cudów w kwestii przyspieszenia nie dostaniesz(od tego są tłumiki Technigas,Yasuni,Leovince i inne).Ale to inna półka cenowa,więc koleś mi mówił że lekko lepiej śmiga mu sprzęt.Efekty dzwiękowe są bo sam słyszałem i nawet,nawet to brzmi.Tylko nie wiem jak jest z homologacją tej przelotówki bo kłopoty z psami z takiego powodu jak decybele w tłumiku bez homologacji to pewny mandat.A są tacy ”służbiści” że i takie nic im przeszkadza jak głośny tłumik.

  YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Tłumik
Informacje o Tobie: