Thunder Lite 50 błotnik przedniego koła

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Thunder Lite 50 błotnik przedniego koła

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kamszu40 kamszu40 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #81630
  Zdjęcie profilowe kamszu40
  kamszu40
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam.
  Jestem posiadaczem chińczyka Thunder Lite 50, ale żeby nie robić sobie wioski dodam ze jest wstawiony silnik 80cm3 więc taki zwykły odkurzacz to to nie jest 😀

  Ale co do problemu. Od jazdy na jednym kole, hamowania przednim kołem itp błotnik przedniego koła jest strasznie obluzowany i przy wkręcaniu się na obroty albo jechaniu bo dziurach strasznie hałasuje i denerwuje. Pytanie do was czy można to jakoś przykręcić czy skleić np na kropelke.

  #81632
  Zdjęcie profilowe degename
  degename
  Użytkownik
  • Postów: 990

  Szkoda że nie powiedziałeś jak ten błotnik jest mocowany, nie dodałeś żadnych zdjęć, nic. Nie przywitałeś się nawet choć to twój pierwszy post.

  Jeśli jest pęknięty trzeba skleić go odpowiednimi środkami, jeśli jest obluzowany załatw sobie komplet wybijaków (http://pl.wikipedia.org/wiki/Wycinak_rymarski) lub ostre nożyczki, długopis i coś do odrysowania kształtu i zrób ładny komplet podkładek gumowych z jakiegoś łatwo dostępnego materiału (pęknięta dętka, miękka guma).

  A może wystarczy go dokręcić? Ale nie za mocno bo popęka.

  #81687
  Zdjęcie profilowe kamszu40
  kamszu40
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Później zrobię zdjęcia i wstawie.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj trójkołowy CAN-AM Ryker 900 na prawo jazdy B

  Wrażenia z jazdy, których nie da się porównać z czymkolwiek na czym do tej pory jeździłeś. 77 KM, skrzynia CVT, ABS i kontrola trakcji w standardzie. Odkryj trójkołowy Can-Am Ryker Rally Edition.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie