TGB

Witam mam problem zastanawiam się nad kupnem skutera TGB http://tablica.pl/oferta/skuter-tgb-okazja-CID5-ID1fi7j.html#bd02c14796
byłem u gościa i sprawa ma się tak. Skuter model 101s rocznik 1996 przebieg 30 tys.km i jest jeden problem, a mianowicie jest w nim silnik 125ccm3 nie wiadomo jakiej firmy, koleś mówił że kupił go od znanego mi gościa. Na tym silniku ma dobry zryw i ciśnie 100-105 km/h, oczywiście 4T.
Do gościa od którego go kupił popytam się jakiej firmy silnik w nim jest ale mniejsza o to. Czy opłaca się go brać jeśli ma AŻ 30tys,km przebiegu, trzeba w nim wymienić rolki i nie wiadomo jakiej marki w nim siedzi silnik? Gnębi mnie to że ma aż 30k przebiegu i jak nim przejadę tysiąc km. to mi coś w nim trzaśnie. Na skuter 30k to chyba dużo? Piszcie co o tym sądzicie czy mam go kupować czy nie.

to zalezy czy to na tym silniku jest te 30nabite rownie dobrze mogl wczoraj go wsadzic

Masz racje zapytam się tego gościa od którego go kupił.

Ale czy 1600zl to nie za dużo?

Jeśli się okaże że to 30tys zrobione na silniku np yamahy albo piaggio to mam go brać? Co o tym sądzicie?

prezentuje sie ladnie Ty go widziales i sprawdzales ale moim zdaniem spoko jest i o ile sie nie myle to tgb to tajwanczyk czyli spoko hehe podpytaj co to za silniczek i kiedy byla przekladka robiona

Dzięki, zapytam.

daj znac co sie dowiedziales i czy kupiles

Tylko czy 30tys. na silnik piaggio lub yamaha to nie za dużo? Można by było na nim jeszcze pojeździć parę ładnych km?

dosc sporo ale pomysl kto kupi skuter i odrazu przeklada silnik pierw zajedzie ten co byl a wtedy przekladke zrobi ale 30tysi to sporo i nie wiadomo jak byl traktowany sporo sporo a jaki masz budzet i z kat jestes??

to mój znajomy można powiedzieć 5km od niego mieszkam tylko nie wiem czy się opłaca trzeba będzie pewnie w nim dużo wymieniać.

jesli remont to sporo by trzeba wymienic i czesci drogie do markowego silnika

Jeszcze jedno panowie powiedzcie mi jakiej firmy w nim może siedzieć silnik? Silnik 125ccm tu link ze zdjęciami http://tablica.pl/oferta/skuter-tgb-okazja-CID5-ID1fi7j.html#bd02c14796