! Forum Serwis TGB przekładnia

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe maniak maniak 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #131545 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniak
    maniak
    Użytkownik

Witam. Posiadam skuter marki TGB 203. Ostatnio postanowiłem zważyć rolki w wariatorze wiec rozkręciłem przekładnie i zważyłem rolki. Dzisiaj wziąłem sie za składanie skutera. Gdy przekładnia była już złożona chciałem się przejechać. Skuter na starcie ma strasznego muła, a przed rozkręceniem leciał od razu na koło. Dodam jeszcze, że skuter ma seryjne części. Co to może być??

#131644 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniak
    maniak
    Użytkownik

Nikt nie wie co to może być??

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #131645 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

źle poskładałeś skuta ( przekładnie ) poukładaj do porządku rolki i sprawdź ślizgi – może odwrotnie je włożyłeś

#131650 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniak
    maniak
    Użytkownik

wydaje mi sie, że wszystko jest ok składałem go już 3 razy i dalej to samo :/

#131652 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

3 x to samo to znaczy 3 x źle , sprawdź ślizgi na wario – muszą lekko pasować , odwrotnie też wejdą ale już nie są tak dopasowane , rolki mają się kulać lekko a wario luźno rozchodzić.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#131749 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniak
    maniak
    Użytkownik

rozebrałem jeszcze raz, założyłem od nowa rolki i ślizgi ale dalej nie ma kopa…czy to może być wina paska albo sprzęgła??

#132063 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniak
    maniak
    Użytkownik

ref.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: TGB przekładnia
Informacje o Tobie: