...:::TGB ORION 101S CUSTOM S.W.A.P. ENGINE LC:::...

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Chciałbym wam przedstawić mojego TGB ORION 101S. Kupilem go w kwietniu 2007r. Byl po nastąpującym tuningu: -cylinder Polini 70ccm -wariator Polini Speed Control -sprzęgło RMS -sprężyna centralna Polini + 30% -sportowy waż -pasek kevlar Polini -gazbox Stage6 -gaźnik Areche Amal 21″ -łożyska na wale wysokoobrotowe itd. Wygladal tak : Po kilku dniach poszły właśnie łożyska na wale… No i trzeba było wymienić… A w maju poszedł cylek… No i wsadziłem Polini 70ccm Kit Polini Sport No i przez połowe wakacji docieranie było… W Zimie Zrobilem Lekki Custom Plastików -wygładzenie przodu -klejenie plastików (poprzedni właściciel stunter) -nowa lampa (od Roxa Smile ) -przedłużka amortyzatora -ryfelki odnowione -malowanie Przed malowaniem Wygladal tak : A tu tuz po Malowaniu : W między czasie zatarlem kilka cylkow :mrgreen: Ostatnio okazalo się za mam krzywy wal i cylinder nadaje się tez na smiećtnik chyba 🙄 Pomyslalem zeby zrobić swap silnika. Wybór padl na silnik od Yamahy Jog rr. Wczoraj pojechalem kupić i jeszcze kilka rzeczy potrzebnych do tego zabiegu. Narazie wsadzilem silnik w rame i oto efekty : To dopiero poczatek bo jeszcze muszę przerobic elektryke, wrzucic chlodnice, uciac nozki pasarzera i je przerobic, zelozyc przednie kolo od joga. To na razie tyle :mrgreen: Komentujta Pany 😀

Anonim
    Gość

Zapowiada się ciekawie, Będziesz miał ciężko wsadzić chłodnice, wiem to z doświadczenia. Chyba że kupisz jakąś małą, ale do 70 proponowałbym wsadzić większą. Trochę nędzna optyka ale mechanika nadrabia. Ocena 8/10

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

ja na twoim miejscu przerobić bym przednia czachę i wkomponowałw nia np. od SR-ki, i już miał bys gdzie wsadzić chłodnicę 🙂 PS. A czy nie miałeś problemów z mocowaniem silnika? TGB miał przecież morini, a yamaha minarelli??

Anonim
    Gość

Tgb nawet spoko nie jest piękny jako seria a ten nawet calkiem calkiem wygląda. Fajnie ze wsadziles do niego mine lc 😉

Anonim
    Gość

Nie miał problemu bo Przy tym byłem. śruba przedniego koła troszkę była grubsza od starej 😀 Corey tam niema wogule miejsca na chłodnice ale on da gdzie indziej 😀 10/10 Pzdr Sąsiad

Anonim
    Gość

ciekawy projekt tgb 😀 tył mi się podoba ogulnie spoko ja bym jeszcez kiere bmx dorzucię ❗ 😛 Powodzenia ❗

Anonim
    Gość

Czyli coś? Morini ma te same mocowania do ramy co minarelli? Pytam bo kumpel chce cos podobnego zrobić w katanie, ale nie chce zabardzo ramy przerabić.

Anonim
    Gość

no mocowanie jest takie samo tylko tuleja przy silniku (ta tluga) jest dluzsza w tgb niz w yamasze. Chlodnie dam za kolem :mrgreen: Zobaczymy jak wyjdzie :mrgreen: Narazie muszę wyczyścić silnik i pare bajerow zrobić i elektryke 🙂 Z optyki to tyle będzie. Juz nic więcej tylko lusterko ;] Pozdro i dzieki za oceny :mrgreen:

Anonim
    Gość

kostek_srt napisał:

Chlodnie dam za kolem

uważaj przy chamowaniu przednim heblem, żeby jej nie rozdusię :/ i załóż błotnik bo jak ci jakiś kamień?? walnie w chłodnice to będzie dupa :/

Anonim
    Gość

wim :mrgreen:

Anonim
    Gość

no fajny fajny tgb:) ej a nie lepiej było Ci kupić to http://moto.allegro.pl/item432748641_aprilia_sr_suzuki_katana_pompa_wody_nowa.html ?? a tak na wiasem podejdzie to do tgb ? bo wiem ze katana ac ma taka sama obudowe wentylatora pzdr 😀

Anonim
    Gość

tylko z tego co wiem miał kostek do wymiany Waż I prawdopodobnie następnie Cylek Wiec mu się nie opłacało. gdzieś z 600zł wydać na to a tak kupić cały silnik i Git

Anonim
    Gość

Wczoraj TGB wrocil od elektryka z wiazka elekryczna od Joga. Rano mi się nudzilo to zdjalem gaźnik i wlalem do krucca wache. Odpalilem z rozrucha i pali :580: Teraz zostalo mi przykrecenie baku, chlodnicy i podlaczenie jej, wezyki od paliwa i powietrza, filtr powietrza i plasticzki 😀 Porobie foty to dodam 😛 Pozdro i dzieki za Komentarze 😎 [ Dodano: 2008-10-06, 16:20 ] Nie pisalem bo okazalo się ze elektryk nie dal regulatora napiecia i aku nie mialo ladowania i iskra miala prad od aku 🙄 W w sobote po poludnie moj starszy pojechal jeszcze raz do niego i wieczorem wrocil juz z dzialajacym wszystkim :mrgreen: Poskrecalem i w niedziele juz smigalem :mrgreen: Wieczorem dodam foty bo muszę porobic 😛 Pozdro i Komentujcie 🙂 [ Dodano: 2008-10-06, 21:11 ] A wiec wrzucam fotki jak to teraz wygląda 😎 Komentowac 🙂

Anonim
    Gość

No zajebisty TJUN 😛 Lampa Przytarta od Stunt Gleby hah 😛 Pozdro KRejzolku 😀 😀

Anonim
    Gość

no Orion fajny nie powiem .Tylko wez schowaj te węże od chłodnicy 😉

Anonim
    Gość

To chyba jedyny tgb orion lc na świecie gratulowac ❗ 😉 Ja bym z optyki bedlooka zrobił i jakieś wzory wycioł w tych boczkach 😉

Anonim
    Gość

Wow ekstra tgb na prawdę Ci to wyszło a co do lc to tylko pogratulować :->

Anonim
    Gość

Wypas:P Na twoim miejscu poszukał bym przewodów do chłodnicy przezroczystych 😛

Anonim
    Gość

Reszte optyki bede robic w zimie bo teraz chce się jeszcze nacieszyc ostatnimi podrygami dobrej pogody 😛 Weze na pewno pochowam i beda przezroczyste 😉 Odrazu mowie ze engine będzie full seria bo juz mam dosyc Tuningu w silniku 🙄 Jedyne co to na zime roleczki się wsadzi i będzie si :mrgreen: Daje jeszscze kilka fotek chlodni i zbiorniczka sorry za jakosc ale fonem :mrgreen: Pozdro ! 😎

Anonim
    Gość

ale custom zamontowany zbiorniczek 😛 😉

Anonim
    Gość

gdzie indziej juz się nie dalo 😆

Anonim
    Gość

A do zbiorniczka idą jeden czy dwa węże??

Anonim
    Gość

dwa

Anonim
    Gość

Wydech tez będzie seryjny??

Anonim
    Gość

Fajnie sobie wymyśliłeś … Za silnik 10/10… Optyka 8/10… :->

Anonim
    Gość

hahah za silnik 10 jak nie ma zadnego tuningu tylko zrobiony swap. Wazne ze teraz ma w sobie cos markowego czyli swpje serce(silnik) No ale i tak jakos ujdzie. Nie to co jak zaczynales go tunigowac.

Anonim
    Gość

W tgb i tak sa montowane prawdziwe silniki morini wiec wczesniej tez mial markowy 😛

Anonim
    Gość

Borek02 napisał:

hahah za silnik 10 jak nie ma zadnego tuningu tylko zrobiony swap. Wazne ze teraz ma w sobie cos markowego czyli swpje serce(silnik) No ale i tak jakos ujdzie. Nie to co jak zaczynales go tunigowac.

Jak Tuningował to tylko tracił kasę bo od razu mu się coś jebało. I Zresztą żeby jechał więcej niż 80 musiał kupić przełożeni:) Według mnie Nie liczy się prędkość ale przyjemność z jazdy! Pochwal się co ostatnio odjebałeś Kostek przed sesyją 😛

Anonim
    Gość

a no przytarlem lampa o asfalt jak na kole lecialem :mrgreen:

[ Dodano: 2008-10-09, 18:24 ]

SiWy napisał:

Wydech tez będzie seryjny??

wszystko będzie seria bo tuning mi juz do huja potrzebny :fuckyou2: 😛

Anonim
    Gość

Borek02 napisał:

hahah za silnik 10 jak nie ma zadnego tuningu tylko zrobiony swap.

I właśnie dlatego 10…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button