TGB 303 rs by Sebek YASUNI~~~ sprawdz~!!!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) TGB 303 rs by Sebek YASUNI~~~ sprawdz~!!!!

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siema 😆 chciałem się pochwalic moim tgb. Mam go od 2003r i naprawde jestem zadowolony 🙂 od razu mowie z optyki jest bardzo mało rzeczy zrobionych. Miałem chwytak powietrza chromowany lecz zgubiłem 😥 ale co tam dla mnie fura musi smigac 😆 (kliknij na zdjecie a się otworzy wieksze) tgb w całej okazałosci jeszcze wlotka była 😛 metrakit pro race +22% moje ulubione zdjecie wzmocnione lozyska przepustnica nowego gazniczka i starego 😛 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64e9ef4a72934976.html wiec teraz opisze mechanike:) cylinder : seryjny>malossi sport>power force> Dr70 evo 😕 tłumik : Tecnigas next r chrom > Yasuni C20 professional tuned wałwzmocniony top racing wzmocnione łożyska na wale gaźnik : 19mm arreche wariator : Malossi Multivar sprzęgło : Motoforce Evolution sprezyna centralna +22% metrakit pro race sprezynki mhr czerwone przelozenie nr2 (skutercentrum) dzwon top performances pasek ariette kevlar (dla mnie jest najlepszy xD) juz drugi łozysko na korbowodzie HEBO HQ srebrzone byc moze o czyms zapomiałem jeśli tak to dopisze czekam na komentarze:) ps jeszcze jest oponka heidenau k61 racer 🙂 i jeszcze FILTR BGM TWIN SLOT

Anonimowy

mechanika niezła, we? teraz nad optykę popracuj 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Niezłe tgb a jak tam osiągi.

Anonimowy

Mechanika spoko ale przydal by się lepszy wydech np yasuni z na pewno by lepiej chodzil przy malossim niz tecnigas.

Anonimowy

Skuter naprawdę fajny widziałem go na allegro.pl

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

no na alegro to on stać dość długo z tego co pamiętam. Ale gdyby nie tgb to bylby fajny.

Anonimowy

Borek02 napisał:

no na alegro to on stać dość długo z tego co pamiętam. Ale gdyby nie tgb to bylby fajny.

twierdisz ze mimo swojego tuningu to jest nie fajny bo jest to tgb? przecież to morini silnik nie wiem o co Ci chodzi kolo ale wiesz jak dla mnie chodzi wystarczająco 😀 i to jest idealnie ten sam silnik co w italjet’ach wiec nie wiem o co choć zajrzyj na niemieckie fora i zobaczysz tam co ludzie robić właśnie z tgb u nich nie ma roznicy czy rox czy tgb(inaczej pegasus)

Anonimowy

części srednie a jak z osiagami ? v-max ?? masz zrobione na predkosc czy na przyspieszenie czy pol na pol ;] :mrgreen:

Anonimowy

duzo się zmieńiło od ostatniego czasu
    były przymiarki na nadkole lecz ten zbiornik muszę zastąpic jakims mniejszym i wtedy to zrobie

next r’a juz nie ma

w między czasie kupiłem takze gas box Malossi

wyciąłem wlot w osłonie aku

przełozenia + dzwon top performances

noi moje cacko yasuni c20 przerobione w profesjonalnym zakladzie sam dorobic muszę tylko mocowanie tzn mam juz ale muszę zrobić jakieś ładne 😛 skuter zapierdala* jak dziki na cylku tym lipnym dr na fotce widac takze nową fajke do swiecy :mrgreen:

osiagi 100km/h licznikowei odcinał moduł ale przyspieszał nieziemsko ale od razu mowie ze nie był wyregulowany!! c20 jest w trakcie polerki

moje plany to
    cylinder polini for race
    nowy wał wzmacniany + nowe łozyska
    nowe malowanie 😛
    tyle starczy 🙂 a i jeszcze mam zamiar zakupić jakis fajny filterek powietrza 🙂 pzdr

komentowac :mrgreen:

Anonimowy

Dobrze, że chcesz pomalować bo takie kolory nie pasują do niego…

A nie masz w planach wymiany tego modułu, żeby nie blokował skuta ❓

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie