tgb 101s zjada talerze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery tgb 101s zjada talerze

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Matthew Szreder
    Użytkownik

Witam mam dziwny problem bo moj tgb rozwala wszystkie przeciw talerze jak zamontuje rozmumiem jak bym dal za duze otworowo lub za slabo przykrecil ale rozmiar odpowiedni i przykrecone na sztywno a po przejechaniu nawet nie 50 talerz na frezach zjechany o nic nie mogl zachaczyc bo nie ma o co

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

źle dokręcasz w hondzie dio,vision,peugeot metropolis nie ma w oryginale frezów a ciągną i jeżdżą lepiej niż nie jeden który je posiada.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

albo i kombinacja kilku czynników:
    – dobrze dotarty silnik i spora moc
    – tanie/byle jakie przeciwtalerze
    – lekko zjechany wielowypust na wale
    – zły montaż..np za długa tuleja i talerz sie załapuje na końcówkę wielowypustu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Matthew Szreder
    Użytkownik

wał byl nowy wiec watpie by byl zjechany wielowypust wszystko nowe bylo i dopasowane wiec watpie by to moglo spowodowac takie cos

Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Skręć dobrze i pojeździj sobie w mieście chwilkę i sprawdź jeszcze raz tydzień temu sam wywaliłem talerz bo niby trzymało się super zero luzów a jak rozebrałem na działce to frezy zjechane gwiazdka pęknięta bez ząbków a wszystko dlatego że wywaliłem jedną podkładkę na zabieraku

Smart Fortwo(prawie skuter :D)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Matthew Szreder
    Użytkownik

pierw to musze wymienic wal bo na wale te zabki sa zjechane i talerz nie zalapie nic no moze ze ktos ma na to sposob

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Matthew Szre… nie wielowypust tylko fachowo wieloklin;)
    dokręć ile bozia pary w rekach dała tylko wału nie ukręć

Matthew Szreder
    Użytkownik

a jak moge zrobic by nie wymieniac a zeby sie trzymalo chociaz te dajmy 100km bym mogl dojechac do warsztatu
    nie wiem jakim klejem dwuskładnikowym czy cos na wzro poxiliny

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Przykleić to sobie możesz ale mózg do czaszki:D
    poproś kogoś na busa-przyczepkę i zawieź

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie