TGB 101s 50cc za wolno pobiera paliwo?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis TGB 101s 50cc za wolno pobiera paliwo?

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Stachu0204
    Stachu0204
    Użytkownik

Ok. Temat nawet ogarnięty. Gaźnik ciągnął lewe powietrze przez ten mosiężny króciec/zworek wpuszczający olej z pompy.
    Osadziłem na czerwonym kleju do gwintów i jest stabilnie. Dyszę główną wkręciłem 68, iglica na środku i skuter chodzi ładnie. Ale śruba od składu mieszanki jest wkręcona na max, a udało mi się uzyskać max ciemnoszary kolor świecy.
    Wydaje mi się, że powinienem wymienić jeszcze dyszę wolnych obrotów VM22/210 na większą bo teraz chyba tam jest 13, albo 15 (nie mogę się rozczytać). Czy 20 to jest dobry pomysł? Czy kupić kilka rozmiarów?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

najpierw sie nie ma pojęcia co sie robi a potem problem na dwie strony pisania… po prostu nie podomykane dziury w dolocie..

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Dopóki nie zlikwidujesz wszystkich nieszczelności to nie ma mowy o poprawnej regulacji. Świeca ma być kawa z mlekiem (jasny brąz) Pokup wszystkie uszczelki zaczynając od membrany po gaźnik, uszczelnij łączenie linki gazu z nakrętką lub dekielkiem przepustnicy do tego sprawdź szczelność puszki filtra powietrza (ma ciągnąć powietrze tylko przez otwór i nigdzie indziej) i wtedy wyreguluj. Pokaż foto tej świecy tak aby wyraźnie było widać kolor.

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 3 posty - 11 przez 13 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie