Test Motocykla Zipp Caferacer 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Test Motocykla Zipp Caferacer 125

Ten temat zawiera 90 odpowiedzi, ma 15 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RZEPA90 RZEPA90 1 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 81 przez 90 (z 91 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #665811 Odpowiedź

Mateusz Witek
    Użytkownik

Dzięki za szybką odpowiedź. Skąd jesteś i u jakiego dealera kupowałeś?

Raczej interesuje mnie nowy z tego względu, że część będę finansował kredytem.

#665817 Odpowiedź

Łukasz Łukasz
    Użytkownik

Biała Podlaska a kupiłem z firmy Skodex, też brałem w kredo ale nie w sklepie bo się nie opłacało, lepiej było iść do banku (lepsze warunki).

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #683334 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe RZEPA90
    RZEPA90
    Użytkownik

Witam,

Minęło już trochę czasu i chciałbym się zapytać jak wasze Cafe racery ?
    Czy nadal jesteście z nich zadowoleni ?
    Czy mieliście jakies większe awarie ?
    Jaki strój polecacie na taki motor do jazdy po mieście i czasem za miasto?
    Jak daje sobie radę motor z jazda w dwie osoby ?

Z góry dzięki wielkie za każdą informacje/radę

RZEPA
    #683336 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lukasz
    lukasz
    Użytkownik

Ja swojego sprzedałem. Po mieście 125 z 5 biegami to jednak się nie nadaje.
    Poza tym mój wykazywał jakieś dziwne problemy. A to zacięty korek do wlewu paliwa a to powtarzające się dziwne zjawisko szukania 1 i 2 biegu. Lub w ogóle gubiące się biegi. I przy dojezdzie do świateł ten komputerek z biegami pokazywał nic.
    Zdecydowałem się na Piaggio MP3 300 HPE, czyli trójkołowiec na kat. B.

Łukasz
    #683338 Odpowiedź
    RZEPA90
    Użytkownik

Ja właśnie potrzebuję czegoś do jazdy w korkach ale nie chce wydać na motor więcej niż 6 tys zł. Rozumiem ze serwis gwarancyjny nic nie był w stanie naprawić ?

RZEPA

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #683339 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pest
    pest
    Użytkownik

Ja swojego sprzedałem po 5 tys. km i zrobiłem kat. A. Nie miałem z nim w zasadzie żadnych problemów. Za tę cenę zdecydowanie polecam, chociaż nigdy nie jeździłem w dwie osoby, więc nie wiem, jak by sobie radził.

#683340 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lukasz
    lukasz
    Użytkownik

Rzepa90
    Serwis naprawił inne tematy. Przykładowo: niezamykajaca się kanapa oraz gasnący silnik na zimno po odpaleniu (wymiana silnika krokowego i czegoś tam jeszcze).
    U mnie trafił się jakiś felerny egzemplarz. Ale tak czy siak 125 z 5 biegami to moim zdaniem porażka. Cały czas walka i zmiana. No chyba że do nauki filozofii jazdy na moto z biegami. Tak jak było u mnie.
    Drugi raz zippa bym nie kupił.

Łukasz
    #683341 Odpowiedź
    RZEPA90
    Użytkownik

@pest dzięki wielkie właśnie chce się przekonać czy dalej będzie mnie cieszyć jazda motorem jak to było 10 pat temu i najwyzej zrobie tak jak Ty i zdam prawko na kat. A
    A jak z ubiorem ? Pchać się i kupować spodnie i buty i lepsza kurtkę czy raczej na spokojnie i nie napalać się na coś drogiego ?

@lukasz dzięki wielkie za info a jak mogę zapytać to w którym salonie kupowałeś ? Pytam tak na wszelki wypadek 😉

RZEPA
    #683342 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pest
    pest
    Użytkownik

Co do stroju, to ciężko powiedzieć. Sam musisz zdecydować. Powiem Ci tak – mój kumpel na Junaku zaliczył szlif przy 50-60 na godzinę. Całą nogę miał przeoraną, góra ocalała, bo kurtkę miał. Osobiście jeśli miałbym coś odpuścić, to chyba buty, bo on waży jakieś 140kg. Ale spodnie i kurtkę jednak bym kupił, choćby używki. Ja wolę nie kusić losu 😉

#683343 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe lukasz
    lukasz
    Użytkownik

Auto Kowalczyk w Józefowie pod Warszawą. Ale do nich pretensji nie mam. Chińczycy muszą się jeszcze nauczyć lepiej to wszystko robić.

Łukasz
Oglądasz 10 postów - 81 przez 90 (z 91 łącznie)
Odpowiedz do: Test Motocykla Zipp Caferacer 125
Informacje o Tobie: