Temat zbiorczy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #13828 Reply
    Suawek
    Użytkownik

Witam wszystkich.
    Dzisiaj przez głupotę załatwiłem sobie tłok i kompresja=6 :mrgreen:
    W każdym razie mam pretekst żeby sobie wymienić cylinder i tłok. I teraz pytanie do Was – co i gdzie kupić?
    Potrzebuje jakiś sklep internetowy gdzie kupię na raz wszystkie rzeczy, a interesuje mnie:
    – komplet: cylinder i tłok 70 z osprzętem dobrej firmy (żeliwny)
    – wydech (zakładam że do cylindra 70 najlepszy będzie Laser X-pro)

Pewnie żeby to wszystko działało trzeba będzie zmienić dyszę w gaźniku, mam rację? Jaki rozmiar?

#13830 Reply
    Patrykk
    Użytkownik

Smuggler’s Garage ; DD.
    Adaś Ci wszystko załatwi fachowo i w lepszych pieniądzach, niż sklepy internetowe.
    Niestety .. nie ma wlasnej strony, ale to dlatego, bo jej zwyczajnie nie potrzebuje … zna go praktycznie 3/4 skuterowcow z pl, ktorzy cos kombinuja przy swoich maszynach . Dokladnei chodzi tutaj o tuning.

Gadu-Gadu Smugglera : 3076937 ..
    Jest czesto na niewidoku , tak wiec pisz….
    ale nie pisz od rzeczy, tylko odrazu o co Ci chodzi.. nawet gdy jest niewidoczny/ niedostepny.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#13836 Reply
    Vezyr
    Użytkownik

Nie no Laser najlepszy do 50ccm, do 70ccm lepiej Tecnigas RS 2 chociażby 🙂 Do 70ccm jeszcze byś musiał dyszę większą (rozmiaru niestety nie podam), oraz sprężynę centralną twardszą-rolki, nowy filtr i wario (bo też dużo dadzą po zmianie pojemności) możesz później dać, choćby na nowy sezon.

#13866 Reply
    Patrykk
    Użytkownik

Ja do 70cc polecam Tecnigasa RS2 .
    Jednak Tecnigasy najlepiej sprawuja sie w Kymczakach ;-).

#13882 Reply
    Suawek
    Użytkownik

A next-r za słaby?

#13883 Reply
    Vezyr
    Użytkownik

Do 70ccm nie ma sensu brać Next R.

#13885 Reply
    Patrykk
    Użytkownik

Dokladnie. Do 70cc next-r slaby ! .