Telefon.

Siemka Wszystkim . Szukam Dobrego telefonu z opcja wi-fi. Najlepiej dotykowy ekran. znacie cos takiego? A tak no boku to czy telefon LG Ku990 to dobry jesT?

Odradzam ci lg, poszukaj coś z htc albo spv, wi-fi, gps, windows itp. Miałem coś takiego: http://allegro.pl/item760698629_760698629.html tyle że ma ten minus że nie chodzi w play.

Ja to własnie chce wziasc w Playu bo telefony maja ciekawe naprawde i ceny za nie sa fajne. Ale ja jednak chciał bym cos z WiFi i najlepiej dotykowym ekranem ;D

[ Dodano: 03-11-2009, 08:20 ]
A co lepieją Lg Ku990 czy Moze Samsunga Avilie? Jednak Avila ma slabszy aparacik bo tylko 3,2 mpx. A lg 5,0 mpx

Wifi, dotykowy ekran, gps - NOKIA 5800
Polecam, siora ma :wink:

moj kolega ma ku990 i naprawde nie polecam caly czas mu się zawiesza, jak przyjdzie sms kliknie odbierz i jeszcze czeka 20sekund :-/

A po co wam wi-fi w telefonie?

excent napisał:

Wifi, dotykowy ekran, gps - NOKIA 5800
Polecam, siora ma ;)




Excent . Ten telefon jest ZAJEBIASZCZY ITP. Ale jednak cena mnie przewyższa .. Niestety.. ;( . A wifi potrzebne bo w szkole jest bezprzewodowy net :D

A w jakiej cenie szukasz teleofnu?

Polecam szcerze Samsung Avila :smiley:
Fajny interfejs ma :wink:

Chce wziasc telefon w playu … cena tak zeby w playu wyniosla do 100-150zł

[ Dodano: 03-11-2009, 18:36 ]
Chyba zastanowie się nad tym samsungiem. A ma on wifiż I moze Carmen masz ten telefon?

Owszem, ale nadmienię, ze nie każda Avila ma WiFi. Szukaj modelu Samsung S5230.
Posiadaczką jest moja mama :smiley:

hmm a może Sony Ericsson C905 bo on ma WiFi lub jeśli ma to tez C902 albo jak masz $$$ to idou który niedawno się pojawił … telefon ideał :slight_smile:

Carmen napisał:

Szukaj modelu Samsung S5230.


Czyli ze ta ma wifiż ;)

[ Dodano: 04-11-2009, 08:11 ]
Ojc Carmen chyba się myslisz.. on chyba nie posiada wifi:(

No ten szajsung nie ma wi-fi, moj kolega go ma i musi wchodzic na neta przez operatora.

No właśnie;/ A ja chce mieć WIFI xD !

[ Dodano: 04-11-2009, 14:16 ]
A i z tego co ja wiem , to jest jeden typ avili :smiley:

lepiej używkę kup na allegro jakiegoś HTC to są bardzo dobre telefony jeśli chodzi o neta i o funkcjonalność a jakość wykonania… ahh xD
tylko za 150zł ciężko cokolwiek dobrego znaleść a telefonu brać z abonamętem się nie opłaca bo zamiast płacić za telefon 500zł bo tyle kosztuje to płacisz operatorowi za tego fona z 800zl tylko o tym nie wiesz bo wliczają to w abonament :stuck_out_tongue:
lepiej kupić telefon i zrobić go na kartę :stuck_out_tongue:

Chce wziasc avile za 149 zł w plusię na 36 doładowan po 30 zł . Mi idzie miećsiecznie 60 zł czyli 2 doładowania wiec szybko umowa źleci :slight_smile: . A jakiego HTC Polecaszł

U mnie w szkole też jest internet za free. W mojej kl. 7 osób ma Avilę. i 5 z nich może wejść na neta “szkolnego” przez WiFi w telefonie.:slight_smile:

w szkole można korzystać z netu pod warunkiem że jest tam router lub inne urządzenie które nadaje fale WiFi

Carmen napisał:

i 5 z nich może wejść na neta "szkolnego" przez WiFi w telefonie.:)


Małe OT: Czemu tylko 5 z nich ? :D