Telefon na skuterze, gniazdo zapalniczki, światła awaryjne – Toros El Diablo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Telefon na skuterze, gniazdo zapalniczki, światła awaryjne – Toros El Diablo

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe AnS AnS 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 11 przez 19 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe komoornik
    komoornik
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

Widzę, że wszystkie pomysły ode mnie. Też sobie zrobiłem przycisk wł/wył. blokadę prędkości, gniazdo zapalniczki, uchwyt na nawigacje, nawigacje 😉
    PS Jak ten przycisk awaryjnych działa? Na ciskasz tylko przycisk i się włącza, czy musisz włączyć kierunkowskaz i przycisk? Też myślałem o awaryjnych, ale kombinowałem jak to podłączyć, bo łatwo da rade to zrobić, ale trzeba było by też włączać kierunkowskaz.

Wystarczy włączyć sam przycisk – oczywiście przy włączonym zapłonie.

Czytałem o tym, że wystarczy zwierać ze sobą tylko kabelki w przerywaczu – tutaj było jednak inaczej.

Doszedłem do tego metodą prób i błędów – ostatecznie jeden kabelek jest od przerywacza, a dwa pozostałe od przednich kierunkowskazów (są akurat tuż obok przerywacza).

komoornik
    Użytkownik

Odświeżam kotleta – dziś w pojeździe zawitały podgrzewane manetki.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

no i jak ? czuć ciepełko 😀 ?

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Według mnie same podgrzewane manetki nic nie dadzą bo grzeją dłoń tylko od wewnętrznej strony. Dla dopełnienia proponował bym osłony na dłonie przykręcane albo do lusterka albo do kierownicy które chronią przed wiatrem całą klamkę hamulca z manetką. Sam ostatnio rozglądam się za takim gadżetem.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe AnS
    AnS
    Użytkownik

Mam pytanko, pod który kabel od modułu podłączyliście ogranicznik obrotów w tym modelu ? Bardzo pomogło by mi zdjęcie, bo już się z tym nakombinowałem trochę i dalej nie działa…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    komoornik
    Użytkownik

Ja nie podłączałem żadnego ogranicznika obrotów.

Nie chciałem „grzebać” w oryginalnej instalacji, więc wpiąłem się z przyciskiem w konektorki przy tylnym błotniku (tam gdzie go większość ludzi odblokowuje).

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

można dać przełącznik w różowym kabelku

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=aiZh9CBHosE
    Tam gdzie jest rozłączenie dajesz kostkę łączeniową, potem prowadzisz z kostki kabelki do jednego z otworu na przy plastikach siedzenia. Tam sobie wstawisz przełącznik. Ja tak zrobiłem i elegancko.

Zdjęcie profilowe AnS
    AnS
    Użytkownik

Wszystko fajnie, tylko ja takiej blokady nie mam. Specjalnie kupiłem ogranicznik obrotów i nie mogę go zmusić do działania :/ Podobno trzeba go podłączyć do impulsatora, ale nie jestem pewien który to kabel w module.

Oglądasz 9 postów - 11 przez 19 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie