Tecnigas RS70 czy Laser XPro?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Tecnigas RS70 czy Laser XPro?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #274373 Odpowiedź

Anonimowy

Mam skuter Keeway Matrix. Który wybrać z tych wydechów do seryjnego cylindra? Który da największego v-maxa i przyspieszenie? A może jakiśinny?

#274374 Odpowiedź

Anonimowy

według mnie to raczej laser x-pro bo RS70 jest do 70ccm Ja bym brał lasera..

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #274375 Odpowiedź

Anonimowy

Zajebisty temat…
    Jak do seryjnego cylindra to jak wogule możesz dawac do porównania RS70 jak on jest po 70!!

Powinienes warna dostać

#274376 Odpowiedź

Anonimowy

Czytaże? coś o wydechu RS70? wiesz co oznacza to 70? że, jest dedykowany do cylindrów o pojemności 70cc tak więc z tych dw?ch, do serii będzie lepszy Laser X-Pro.

#274377 Odpowiedź

Anonimowy

Zależy co masz w dalszych planach ja 70cc to rzecz jasna, że rs70 ale kolega ma rs70 w 50cc i sprawuje się dobrze nie narzeka a nawet poleca.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Tecnigas RS70 czy Laser XPro?
Informacje o Tobie: