Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak jak w temacie 🙂 Kumpel ma na sprzedaż Tecnigasa RS i teraz pytanie czy nada się on do mojej seryjnej Malagi f12 Phantom ?? :mrgreen: Chodzi mi o to czy dobrze się zgra z czasem zakupie wario Hebo NG :mrgreen: :mrgreen: Prosze o odp xD

Anonimowy

jak do serri lepiej by bylo next-r juz. Bo rs to juz pod 70-tke jest

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Więc właśnie o to mi chodziło czy dobrze bym to zgrał :->

Anonimowy

to jest klasa podobna do yasuni R a yasuni r kolega ma w roxie przy seri cylku 50ccm i wyregulował, mało zaduu**** mu to nieźle więc bierz ten wydech, wyregulujesz go na pewno i będziesz miał niezłe osiągi.

Anonimowy

Bedzie dobrze jeżdził. Moze się zywotnosc cyla skrucic bo wycisnie z niego wszystko 🙂

Ja mam Yasuni R w serii cylu i lata.

ZAMYKAM

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie