TECNIGAS NEXT R - przerabianie kolanka?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam. Mam do kupienia tłumik Tecnigas NEXT-R. Mam Aprilie SR 50, wszystko seryjne, mam również wariator Hebo NG. Tłumik jest niestety od Peugeota Vivacity, czy opłaca się przerabiać kolanko. Dodam ze tłumik mam do kupienia za ok. 120zł. TO NEXT-R Gold Edition. Mniej więcej ile będzie kosztówało mnie przerobienie ?? I jeśli włoze ten tłumik i ten wariator, to jakie rolki W tej chwili skuter jedzie mi 80-85km/h. Pozdrawiam.

Ps. Załączam zdjęcie, takiego samego tłumika.

Anonim
    Gość

Moim zdaniem nie warto kolanka przerobić bo nigdy nie wiadomo jak puznije skuter z tym wydechem będzie się zachowywał. Co do tego Gold Edition to widzialem ten wydech na allegro i to jest zwykły kit bo poprostu to jest tecnigas ze starej serii i koncówka mu się przebarwiła.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

Wiesz… ten tłumik mam do kupienia od kolegi. TO jest ten nowszy tecnigas z ta taka brązowo/miedzianą koncówką. Na allegro go na pewno nie było, czyli nie opłaca się przerabiac?

Anonim
    Gość

zrobienie kolanka koszt ok 30-40 zl

Anonim
    Gość

Tylko nigdy nie wiadomo jak to będzie latać bo na pewno nie tak jak orginał.
    Teraz to tecnigasa dorwiesz za 200zł w opłakanym stanie nawet jak będzie to go odnowisz i będzie extra 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button