Tecnigas Next r Opłaca sie ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Wiatm zakupiłem hebo ng no i do tego chce kupić jakis komin i znalałem tecnigas nextr z niemałym przebiegiem a mianowicie 5000km jest trochę pokryty rdza jego cena to 180, czy jak go kupie mogę się spodziewac osiagow podobnych jak na nowym kominie, licze na liczne odpowiedzi

Anonim
    Gość

next r to wydech seryjny tylko że odblokowany 🙂 Ja go nie polecam 🙂

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

siwy_fact bzdury gadasz że szok , next-r i leo zx to dwa najpopularniejsze wydechy do seryjnych cyli , nie powiem że dają bardzo dużo ale dużo (oczywiście przy odpowiedniej regulacji ) i polecam obydwa

Anonim
    Gość

no ale czy w takim stanie będzie ok ?

Anonim
    Gość

Ja mam next r i wariator hebo (rolki 17/12) dałęm do niego rolki 3.4 grama i z miejsca idzie na koło do 60 fajne przyśpiweszenie a v-max 75-80 😉

Anonim
    Gość

to że ma trochę rdzy, to go nie przekreśla, wystarczy polerka

Anonim
    Gość

Mój kolega ma next r a poza tym to wszystko seria i poza głosem „pierdzenia” mic mu nie dało.

No i jeszcze kiedyś we 2 pod niezłą górę jechali to mu ta rura zaraz przy samym cylu odpadła. 😐

Anonim
    Gość

wg mnie to jest po prostu gówno. Odblokowana seria.

Anonim
    Gość

siwy_fact napisał:

wg mnie to jest po prostu gówno. Odblokowana seria.

Masz racja bo jest to zwykły wydech tyle że odblokowany… Tecnigas Next R to najgorszy chyab wydech jaki może być .. 😆 zresztą cena mówi sama za siebie 😛

Anonim
    Gość

mieliscie ..?? ja mialem i wydech jest super za to kase … rolki 4,1 g i na kolo szedl jak glupi …

Anonim
    Gość

Wydaje mi się ze nie mielisce stycznosci z tym wydechem 😆 Tecnigas bije leovince zx na głowe, jednym z najlepszyc wydechow do serii 50ccm wystarczy sobie zobaczyc testy nawet yasuni z daje podobne osiagi co next-r. Jest jednym z najlepszych wydechow do seryjnej 50ccm. Cos ze jest tanie nie znaczy ze jest do dupy.

Anonim
    Gość

no właśnie … wykonany jest bardzo dobre … i zgadzam się z toba ze najwięcej gadaja ci co nie maja z tym stycznosci …

Anonim
    Gość

no to troszku mnie podbudowaliscie:) no ale ta 5000km przebigu ??;/ będzie on działał jak ma dzialac ?

Anonim
    Gość

zalezy jak był jezdzony bo jeśli poprzedni wałsciciel oleju nie załował to moze trochę gorsze osiagi mieć ale jak normalnie samą pompką od oleju to bierz bo to prawie nowy tłumik heh

Anonim
    Gość

ma kotsą jeszcze jakieś rady ?

Anonim
    Gość

SiWy mumin_ nie patrzcie na te testy bo często one są ustawione zresztą nikt ci nie powie. Ja wiem że każdy chwali co ma lub miał ale next-r jest po prostu do dupy że jest popularny nie znaczy że jest dobry ludzie go kupują bo jest tani i jest łatwo dostępny 🙂

Anonim
    Gość

ale ja się nie pytam czy on jest dobry czy nie tylko czy przebieg 5000 to nie zbyt duzo

Anonim
    Gość

to jest trochę dużo 🙂

Anonim
    Gość

no ale ? nie obejechalby na tym dodam ze mam w domku hebo ng 🙂

Anonim
    Gość

Ja bym brał na twoim miejscu. Nie wiem co wy macie do tego wydechu. Ja go nie miałem nigdy, ale chciałbym mieć. Powtórzę to co pisał SiWy: Next-R bije na głowę ZX-a i Z-kę. 😉 Odrestaurujesz i zajeb****e 😛

Anonim
    Gość

no i oto mi chodziło wilekie thx

Anonim
    Gość

może nie tyle co bije zx’a na głowę, zupełnie inaczej zachowuje się przy rożnych silnikach ,przy niektórych daje b.dużo a przy niektórych tylko dużo, np peugeocie ja uważam że zx sprawdza się lepiej (chodź tylko troszkę) , ponoć do keewayow też lepszy jest zx ale do yamahy polecam next’r ,nie ważne do jakiego silnika dasz next’ra ale NA PEWNO będzie lepszy niż seryjny odblokowany GWARANTUJE CI TO !!!!

Anonim
    Gość

Kur** jak czytam wypowiedzi niektórych z was to mi się płakać chce 🙁 Next r to seryjny odblokowany wydech 😆 Next R nie wiem jak przy innych silnikach ale w kymco dał bardzo dużo, naprawdę. Nie piszę tego, dlatego że gdzieś to usłyszałem , tylko dlatego że miałem styczność z tym wydechem 🙂 Jest jeszcze coś takiego że dany wydech lepiej bądź gorzej sprawuje się przy danym silniku np.; ZX sporo poprawia osiągi w silnikach p/g. A jak już wcześniej Next r daję bardzo dużo w kymco.

Reasumując wydechy takie jak Zx czy Next r przynoszą poprawę osiągów, oczywiście wszystko zależy od odpowiedniej regulacji. Jeśli wszystko będzie ładnie wyregulowane to wzrost osiągów będzie na pewno zauważalny.

PS. Co do Next R to przebieg 5 tyś to nie jest bardzo dużo na wydech, można zrobić polerkę i wszystko będzie cacy, nie mniej jednak spróbowałbym się potargować o cenę, np.; na 150 😎

Pozdrawiam
    Revo_70 😎

Anonim
    Gość

Pff… lepiej na pewno będzie chodził niż seryjny bo seryjny ma coś takiego jak ,,ścianki” których nie da się wyjąć są blokadą na zawsze.. a w sportach w środku jest pusto 😉 No tak no a mieliście styczność z innym wydechem np. porównywaliście na jednym skucie wydech Next-r i np. Yasuni Z ? 😛 Next-r <- Dobry wydech .. to tak samo jak byś powiedział Chiński skuter 4T <- dobry skuter 😆

Anonim
    Gość

WItam ponownie a wiec tak mogę albo kupić tenigasa albo leovinve zx i to ma byc do matrixa z wario hebo ng proszę o szybkie odpowiedzi bo aukcij się juz koncza

[ Dodano: 2008-12-09, 16:47 ]
    http://moto.allegro.pl/item497823863_bcm_leovince_zx_minarelli_horizontal_aerox.html czy to wgniecenie go skresla ?

[ Dodano: 2008-12-09, 17:08 ]
    a jeszcze w gre wchodzą
    yasuni z
    Arrow

no to wkońcu
    tenigas next r
    lovince zx
    yasuni z
    arrow

[ Dodano: 2008-12-09, 17:08 ]
    ….???????

Anonim
    Gość

Yasuni Z – jeden z najlepszych wydechów do seryjnej 50 🙂 Ewentualnie tecnigas lub lv Arrowa bym w ogóle nie brał pod uwagę 😆

Pozdrawiam
    Revo_70 😎

Anonim
    Gość

markez12 napisał:

czy to wgniecenie go skresla ?

Ja bym tego nie brał… To chyba trochę wpływa na osiągi 😉

Anonim
    Gość

Nie.. to wgniecenie nie powinno wpłynąć na osiągi jest nie duże … sam mam ale nie takie trochę mniejsze ale zupełnie nic to nie zmieńiło 🙄 Z tych wszystkich wybrał bym Yasuni Z chociaż jak ja bym kupował i by był do mojego to Yasuni R lub Yasuni C16 to są wydech godne polecenia !! 😉

Anonim
    Gość

No tak wszystko ładnie pięknie, tylko że na R-ce czy c16 to chwila i zajebiesz cylek:-P Z do seryjniaka pasuje idealnie 🙂

PS. Lub tańszy, co nie oznacza, że gorszy laser x-pro 🙂

Pozdrawiam
    Revo_70 😎

Anonim
    Gość

wydech typu c16 czy też Rka po odpowiedniej regulacji po 1000-2000km przytrą cylinder, a wiec spadną osiagi 😛

Ztka jest idealna do 50cc 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button