tecnigas next r czy to napewno blokada

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) tecnigas next r czy to napewno blokada

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

siema Dzis wyjalem swoj tłumik gdy zobaczylem na necie jak wygląda blokada lecz nie jestem pewny czy to na pewno ta jest niby na 1 spaw przyspawana i jak wkladalem palca glebiej to jest to jakby taka rurka. Zamieszczam foty i powiedzcie czy to na pewno blokada czy tez nie i czy jak ja zdejme to czy w ogole to osiagi poprawi mam aprilie sr lc i teraz leci mi 95km/h przy bardzo dobrym przyspieszeniu a z rzeczy wymienanych mam wario top racing i rolki 3 gram sprezynki sprzegla pasek polini, gaźnik dellorto 17.5, wydech tecnigas next r.

Anonimowy

jak ci palec wchodzi głębiej to blokady niemasz i jak ci się osiagi poprawiły na BANK jej niemasz!!

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

co do osiagow to nie wiem bo takiego juz kupiłem z takim zestawem a palec mi wchodzi tam tylko właśnie o to chdozi ze czuje wyraznie ze jest tam jakby taka rurka bo dalej jest wieksza srednica i czuc koniec tej rurki

Anonimowy

nic się nie ucina ta zwezka jak by byla to ona się szybko zwęziła i można ja wyjąc palcami a ja ci mowie ze niemasz blokad bo za szybko jeździ

Anonimowy

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=72c8443248d12aa3 tutaj nie widac zeby się zwezala i właśnie cos podobnego tam siedzi jak palca dalej wpycham ale skoro to jednak nie to, to dzieki za odpowiedz pozdro

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

5Debek5 – To jest blokada… Nazywa się ‚ Tuleja zwężająca średnice tłumika ‚ : stosowana w tłumikach w różnych miejscach zaraz przy cylindrze, lub na samym końcu w końcówce tąumującej. Tuleja zmniejsza średnicę tłumika ograniczając wypływ spalin, a przez to dławięc silnik. Usuwamy ją wybijając blokadą za pomocą odpowiedniego narzędzia lub wycięgając spawarkę. Dane : [u:7d071eddb5]Scigacz.pl[/u:7d071eddb5] PS. Ta blokade czym można wystuktac? Jesli ktos cos wie na ten temat to niecha napisze na GG. z Góry dzieki.

Anonimowy

tez bym prosil o te dane na temat wystukania ale na forum

Anonimowy

bierzesz srubokret i mlotek w reke, rozwalasz ten 1 spaw i ta zwezke wyjmujesz

Anonimowy

ja mialem akuratnie 2 spawy i bylo ciężko jak colera

Anonimowy

Ja w ogóle nie miałem zaspawane, wyleciało samo 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie