Tarczówka do Bassy?

Siemanko. Mam zamiar wymienić sobie przedni hamulec (bo ten bębnowy coraz bardziej irytuje...) na tarczowy. Znalazłem ciekawą propozycję, ale nie jestem do końca pewny, czy on jest kompatybilny z Routerem Bassa 50 4T, model z roku 2012.
http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-hamulec-przedni-kompletny-zestaw-p-2114-1.html?cPath=26158_28996_28998&sessID=4169e91a046fcfce4708c1a9a0284ca3
I jeszcze jedno - "kompletny zestaw" w ich znaczeniu to znaczy, że od razu dostaję tarczę i wszystko, co potrzebne do zamontowania i normalnego działania hamulca?
Dzięki z góry, pozdrówki. ;-)

Było o tym.
Całość to wydatek około 5-6 stów, trzeba wymienić sporo elementów z przodu skutera żeby zamocować tarczę, zbiornik na płyn itd.
Generalnie konkluzja była taka, że raczej nieopłacalne.

Musisz kupić koło z tarczą ;p

Ja myslę ze za 100-150zł z używanych części załatwił bym temat hamulca hydraulicznego. Problemem może być tylko mocowanie zacisku do lagi, bo pewnie w skuterze z hamulcem bembnowym takiego mocowania brak, i laga do wymiany. Ale za kasę jaką masz zamiar wydać na zestaw z linku, kupisz koło z tarczą , zacisk, pompkę ze zbiorniczkiem i dźwignią hamulca, lagę i jeszcze ci kasy zostanie.