Tarcza hamulcowa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Nie wiem czy dobry dział Mam problem ponieważ mam wrażenie że tarcza z przodu mi się przepala gdy jeżdżą na przednim i chciałbym wymienić ją na jakąś tuningową tylko mam mały problem ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć nigdzie do mojego skutera tarczy tuningowej więc zwracam się do was z próbę o pomoc w znalezieniu mile widziane linki i/lub nazwy producentów i modele… Pozdrawiam

Anonim
    Gość

Ale że jak przepalać Jest sens wymiany na nową? Miałem podobny problem ale mi się poprostu klocki zacisnęły trochę i tarcza aż cała gorąca się zrobiła (chociaż nie chamowałem przednim ) i kolor gdzie mam tarcze na czerwono, cały sfioletowiał.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

mi się zrobiła fioletowa, polałem ją wodą i woda cała wypoarowała

Anonim
    Gość

o kurde. No to bez kitu gorąca. Obczaj stan klocków. może już trzesz metal o metal albo poprostu Ci się zacisnęły lekko tak jak u mnie. Jedzie Ci tyle samo?

Anonim
    Gość

tyle samo jeździ, klocki też w dobrym stanie jeszcze trochę ich zostało

Anonim
    Gość

no ale nie ocierają o tarcze ciągle?

Anonim
    Gość

podnieś przód do góry i zakrec kołem ma być tylko lekki szum tarczy nic więcej i koło ma luźno chodzić jeżeli tego nie bedize to zapewne coos z hamulcem przednim jest

Anonim
    Gość

Odświeżam LINK Czy ta tarcza będzie pasować jeśli nie jesteście pewni to napiszcie mi odległość od dziury do dziury na tarczy od roxa chodzi mi od środka do środka. Be teraz mam swojego rozebrane całkowicie i nie mam jak jechać do kuzyna a na rowerze 40km to trochę daleko

Anonim
    Gość

siwy_fact napisał:

polałem ją wodą i woda cała wyparowała

Miałeś farta że nie pękła. Jeśli chodzi o tarcze to polecam, [email protected] na pewno coś zaradzimy.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button