Tarcie łańcucha :(. Zły naciąg ??

Witam ponownie
Mam mały problem. Otóż kupiłem niedawno nowego Bartona Fighter z 2013 roku.
Wczoraj zauważyłem że łańcuch mi trze i stuka o coś metalowego. Piszę o "coś" bo póki co na temat mechaniki motorków wiem niewiele.
Czy ktoś na podstawie poniższych zdjęć i filmiku jest w stanie powiedzieć mi czy coś jest nie tak, czy mogę tak jeździć oraz czy mogę samemu jakoś temu zaradzić bez wizyty w serwisie ??
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

link do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=8Vvzkd5hJA0&feature=c4-overview&list=UUPNf52TyRHvcV5jg2t-KD-A

Za duży luz. Naciągnij łańcuch zgodnie z zaleceniami producenta.
Motorower przeszedł przegląd zerowy?
W instrukcji masz opisane, jak naciągnąć łańcuch.

Przeszedł przegląd zerowy. Odbierałem go specjalnie na drugi dzień.
Teraz dopiero jak już kupiłem motorower to wyczytałem że nie polecają serwisu w Rudzie Śląskiej bo tylko szkodzą.
Dlatego chciałbym samemu łańcuch naciągnąć ale nie wiem dokładnie jak się sprawdza naciąg.
Czy tak jak robiłem na filmiku ? naciskając na niego ?
Nie chciałbym też żeby po naciągnięciu kółko było krzywo :D

Ugięcie łańcucha pomiędzy zębatkami powinno wynosić ok. 2,5cm. Różni producenci podają różne wartości. Na tabliczce znamionowej powinieneś mieć te wartości. Naciąga się identycznie jak w rowerze. Niektóre modele mają na tylnej osi podziałkę, by symetrycznie naciągnąć koło.

Tu masz filmik;
http://www.scigacz.pl/Warsztat,Scigacz,pl,naciaganie,lancucha,8132.html

dzieki za wpisy..
Jutro może zdąże się pobawić
Widziałem tą podziałkę ale inaczej jest ustawione z lewej a inaczej z prawej.
Ok lecę do pracy. Jutro poczytam artykuł z linka powyżej
Dzięki wielkie

opanowane prawie
Piszę prawie gdyż łańcuch się już nie ugina tak mocno i nie trze w miejscu widocznym na filmiku lecz jak kręcę kółkiem to z przodu w miejscu którego dokładnie nie widać słychać jakby gdzieś jeszcze ocierał łańcuch.

Jak jadę nawet wolno to nie słychać tarcia.
Teraz jedzie się znacznie lepiej. Przy zmianie biegów i podczas jazdy nie słychać już stukania łańcucha :).